Zaloguj się, aby obserwować  
natanadler

gwóźdź do trumny cenegi

64 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 20:36, Budo napisał:

/.../ Bard''s Tale i Oblivion, a
jest tego więcej.


I dlatego Cenega nie jest jakimś tam "trupem" czy czyms innym jak to oni określają lecz ostatnio co raz to lepiej sobie radzi z wydawaniem gier.

WorldWar --> Jesteś drugą osobą co mi to mówi, ale do cholery nie wiem o co wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:41, DEViANCE napisał:

> /.../ Bard''s Tale i Oblivion, a
> jest tego więcej.

I dlatego Cenega nie jest jakimś tam "trupem" czy czyms
innym jak to oni określają lecz ostatnio co raz to lepiej sobie radzi z wydawaniem gier.

WorldWar --> Jesteś drugą osobą
co mi to mówi, ale do cholery nie wiem o co wam chodzi.


Deviance - Pogberaj na necie to się dowiesz ^_^

Cenega i upadek? WTF!? oni trzymają się bardzo dobrze, są bardzo silnym graczem na rynku. Mają wiele asów w rękawie - powiem wam... ,że Cd-projekt trochę się nie stara o łatwienie hitów ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:32, D2T napisał:

agonia to złe slowo. własciwszym bedzie stagnacja. zero zmian polityki cenowej, obslugi klienta.

nieprawda :P:) nie jestem wielkim obronca Cenegi ale moim zdaniem ich polityka sie zmienia i to widac.
w edycji Superseller jest co raz wiecej gier i to nie jakies typowe reedycje (chociaz takie tez sie zdazaja) ale takze np. antologie. albo chocby Max Payne 2 - gra ktora naprawde trudno jest dostac.
co do obslugi klienta - no tutaj jest jeszcze duzo do poprawienia ale sytuacje w ktorej wypoiwada sie pracownik cenegi na jakimkolwiek forum uwazam za zmiane na plus.
co do tych gier za ok. 30 zl - sa wsrod nich i perelki np. Still Life, Moment of Silence i sa to edycje premierowe.
rewolucji nie ma - zgadza sie, ale sa zmiany i to idace w dobra strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:45, Valed napisał:


Deviance - Pogberaj na
necie to się dowiesz ^_^


To Ty też wiesz co znaczy ta ksywka?! To tylko ja nie wiem co ona oznacza?

Dnia 02.11.2005 o 20:45, Valed napisał:

Cenega i upadek? WTF!? oni trzymają się bardzo dobrze, są bardzo silnym graczem na rynku. Mają
wiele asów w rękawie - powiem wam... ,że Cd-projekt trochę się nie stara o łatwienie hitów ^_^.


Mój znajomy mówi, że CDProjekt widzi, że Cenega powoli ją prześciga w tym wszystkim i dlatego specjalnie zrobili taki portal jak gram.pl, aby wyprzedzić konkurencję, która by niedługo ich dogoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DevIANCE a wiec,
1# Jestem WorldWar3 , jeżeli nei chce ci sie pisac pisz ww3
2 # Deviance jest to drużyna łamaczy gier, największy producent cracków do nich, jednym słowem, mistrz piratów ( drugim takim jset Razor 1911, obskurne spółki :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalegam żebyś czytał każdego swojego posta zanim naciśniesz guzik "dodaj post". Zgoda? To dobrze że przystajesz ! Robisz bardzo dużo błędów i w innych wątkach nie rozumiem o co ci chodzi. Pisz czytelnie i sensownie

przepraszam za offtop

Cenega jest słabą firmą, ale dla nas społeczeństwa forumowiczów gram.pl . Wątpie żeby miała wypaść z rynku chociaż bym chciał bo by wtedy cdp przejeło gry. Nie wypadnie tylko dlatego że słąbo przetłumacza i robi błędy. A napewno nie dlatego bo ohydną stronę. Większość ludzi kupujących gry nawet tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:04, Grizzly. napisał:

Cenega jest słabą firmą, ale dla nas społeczeństwa forumowiczów gram.pl .

Moim zdaniem nie jest taka słaba, potencjał w niej drzemie ;)

>Wątpie żeby miała wypaść z rynku chociaż bym chciał bo by wtedy cdp przejeło gry.
Monopolizacja rynku nie jest pożądana chyba przeż żadnego klienta(spójrz na Tpsa jeszcze 2-3 lata temu, teraz troszke się zmieniło oczywiście na lepsze)

>Nie wypadnie tylko dlatego że słąbo przetłumacza i robi błędy.
Są ludźmi w końcu, każdy popełnia błędy ;) A ich strona bardzo kojarzy mi się z dawną stroną CDP, nie wiem dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma duży kapitał zagraniczny, więc tak łatwo z rynku nie może zniknąć :) Ta firma ma inwestora i działa nie tylko w Polsce. A ta ich rewolucja cenowa całkiem, całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:45, scooby01 napisał:

w edycji Superseller jest co raz wiecej
gier i to nie jakies typowe reedycje (chociaz takie tez sie zdazaja) ale takze np. antologie. albo chocby Max Payne 2 -
gra ktora naprawde trudno jest dostac.

a czemu je trudno dostac? bo wydawca nie dostarcza ich na rynek. zupelnie jakby calowac po nogach cdp za to ze po roku czy cholera wie ilu przywrocili na rynek gothica... no bez jaj.

Dnia 02.11.2005 o 20:45, scooby01 napisał:

co do obslugi klienta - no tutaj jest jeszcze duzo do poprawienia ale sytuacje w
ktorej wypoiwada sie pracownik cenegi na jakimkolwiek forum uwazam za zmiane na plusy

siur, jak malpy zaczna uzywac papieru toaletowego to tez bedzie zmiana na plus... ;))) tylko chyba gra toczy sie na troche innym poziomie. kolesie od roku zapowiadali forum w komentarzach na stronie gola. gdy cdp wystartowalo z cdpinfo obiecywali wielka zmiane z ktorej nie wyszlo nic. w tym sektorze malpki sa jakies pare lat w plecy i nawet nie probuja nasladowac/papugowac. szkoda.

Dnia 02.11.2005 o 20:45, scooby01 napisał:

co do tych gier za ok. 30 zl - sa wsrod nich i perelki np. Still Life, Moment of Silence i sa to edycje premierowe.

jak pamiecia siegam nic nowego w dostepnych na rynku seriach wydawniczych - i u cenegi byly wczesniej tanie premiery i w cdp. no ale lepszy rydz niz nic.

Dnia 02.11.2005 o 20:45, scooby01 napisał:

rewolucji nie ma - zgadza sie, ale sa zmiany i to idace w dobra strone.

rzecz w tym ze te zmiany sa zbyt wolne. tu jest potrzebne konkretne dzialanie a nie popierdulki i wypuszczenie serii wydawniczej reklamowanej mianem rewolucji. czyms takim pozycji lidera sie nie zdobywa ani juz nie przejmuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Najlepsze są te reklamówki o charaketrze patetycznym i dosc przesadzonym. Rewolucja itp, że wszyscy gracze oszaleją = lol. Cenega bardzo oszczędza pieniądze bo to dla nich jest ważne, a nie My. Mój kolega ma kilka gier i bardzo się skarży na "obsługę" czy pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz CDP ma cieńszy okres bo ich najlepsi fachowcy mają full roboty. CDP większość swoich sił przeznaczył na wydanie pierwszej dużej polskiej gry (mam nadzieję, że porównywalnej klasą z D2, NWN). Jeśli gra wypali to kontrakty na hity znowu wrócą do CDP. Żaden inny wydawca nie podjął się takiej odpowiedzialności. Lokalizacji dużej gry nie robi się przez dzień, to nie gra w kółko-krzyżyk napisana w excelu. Przeciętna gierka może zaistnieć na rynku ale go nie podbije.
Wracając do cenegi - niech się rozwija i depcze CDP po piętach. Silna konkurencja jest dla rynku gier i dla nas baaardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio zerknąłem na półke to, prawdę mówiąc, okazało się że większość nowo kupionych gier jest z Cenegi (Splinter Cell Pandora Tomorrow, Twierdza Krzyżowiec, Brothers in Arms, Bard''s Tale - sam MIÓD!). Dobrze że się wstrzymałem z zakupem DS2 bo teraz bym się tylko wściekał że gra mi nie działa prawidłowo bo ktoś zwalił tłumaczenie (CDP pewnie i tak zaraz przeceni grę tak jak to robią z prawie wszystkimi nowościami, moze wtedy się skuszę). Teraz czekam na UFO, Still Life i Max Payne 2 :) a jak CivIV będie przed świętami to chyba umrę ze szczęscia :))) Nie wiem jak Wy ale ja już lubię Cenegę :)

P.S. Czy ktoś juz widział Total Overdose?? Jestem ciekaw czy gra jest tańsza dlatego że jest tak nędzna jak Driver 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:19, natanadler napisał:

Czy nie wydaje wam się że gram.pl wyprzedziło cenege o jakieś 150 tysiecy lat.

Jak strona WWW moze wyprzedzic dystrybutora? To tak jakby twierdzic, ze zapach kotleta schabowego jest szybszy niz tęcza. Nonsens i tyle.

Co z tego, ze Cenega nie ma bardzo dobrej strony WWW, jak w tym momencie ma w ofercie lepsze gry niz CDP i nic nie wskazuje na to, by sie to mialo zmienic. (Oczywiscie to wszystko MOIM SKROMNYM ZDANIEM, jakby sie ktos czepial.)
Kupie od nich w tym miesiacu chocby 2 premierowe gierki za 29.99 kazda (Still Life i Space Rangers 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:32, D2T napisał:

> To powiedz mi, skoro Cenega jest już w stanie agonii, jakim cudem zabrała CD Projektowi jedne z największych hitów
przyszłego
> roku?

agonia to złe slowo. własciwszym bedzie stagnacja. zero zmian polityki cenowej,


A ostatnie obniżki premierowych tytułów do 30zł ??


A tak nawiązuja do klu tematu.
Co do w ogóle za bzdury? Jaki upadek, jaka agonia??

Choć nie jest to mój ulubiony dystrybuto ;p nie oznacza, że NIKT nie kupuje jego gier - w tym wypadku by ich chyba nie wydawał albo by zbankrutował ??

Prawdą jest, że mogli by działać znacznie lepiej, ale akurat dogadali się z opieszałym Take 2, a poza tym - czy to jak kiepską firmą jest Cenega zaważy na tym ile fanów TES kupi Obliviona ??
Nie wydaje mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i masz troche racji ale faktem jest ze Cenega ma w planie gry ktore mam zamiar kupic (Moment of Silence, Prince of Persia, Dreamfall, Max Payne 2, Still Life) a gdy patrze na caly zestaw gier CDP to interesuje mnie tylko FEAR i Constantine, poniewaz reszta (ktora mnie interesowala) juz od dawna stoi na mojej polce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy''s Ghost Recon: Advanced Warfighter
Niestety ale zauważyłem że tą gre też wydaje cenega.... ehh prześcigneli cdp... ale ja wole logo cdp niz cenega ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:48, Elwro napisał:

Kupie od nich w tym miesiacu chocby 2 premierowe gierki za 29.99 kazda (Still Life i Space Rangers 2).


Civilizacja IV Cię nie interesuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować