Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Młody Brytyjczyk otrzymał protezę wzorowaną na ręce Adama Jensena z Deus Ex

5 postów w tym temacie

Ale czad. Witamy w przyszłości! Ja w wieku 17 lat piłem piwo na ławce w parku, a gość opracował jakiś pierwszy prototyp sztucznej ręki, żeby później założyć firmę drukującą protezy za śmieszne pieniądze :D Well done! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest tak że przyszłość i sci-fi jakie znamy z filmów, anime lat 80-90 i nawet najnowszych gier już tu jest. Żyjemy w bardzo ceikawym okresie gdzie protezy i cybernetyzacja będzie miała swój rozkwit. Oczywiście w naszym pięknym kraju, przyjdzie o tym w znacznym stopniu pewnie tylko czytać i ogladać ale i tak ciekawy okres się szykuje. 

Jest to osiagniecie, które pozwoli wielu osobom normalnie żyć. W końcu coś dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, zazdroszczę typowi, nie powiem :P Nie do tego stopnia, aby obciąć sobie kończynę (bo w tym kraju nic bym nie dostał xD), ale niemniej jednak, z uwagi moje na zamiłowanie do serii, to zazdraszczam strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jest on pierwszą osobą na świecie posiadającą protezę ręki wzorowaną na grze wideo" To dosc kiepski rekord, bo po pierwsze jest niemozliwy do pobicia, po drugie protezy tego typu są dostępne od lat. Z technicznego punktu widzenia należąca do neigo rózni sie tylko wyglądem i usprawnieniem procesu produkcji przez zastosowanie druku 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować