• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mrq3l

"Twoje konto zostało anulowane(8)"

Pytanie

Kilka miesiecy temu grałem w Dibalo 2 Expansion po sieci i miałem załozone konto miałem kilka potsaci z itemkami i wczoraj chiałem se pograć i wszytko było Ok wszytkie postacie były i itemki .Lecz dziś gdy próbuje sie zalogować na moje knto wyskakuje komunikat:Twoje konto zostało anulowane(8)". To znaczy że mi wykasowali wszytkie postacie i itemki??. A jeżeli tak to dlaczego??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

jezeli nie logujesz sie na konto przez 3 lub 6 miesiecy (nie pamietam) zostaje ono skasowane z serverow bn by nie zajmowalo miejsca :) jest to zgodne z regulaminem bn ktory zaakceptowales zakladajac na nim konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widać, że lubisz pisać nie czytając dokładnie. Przecież napisał, że wczoraj jeszcze grał :/.

mrq3l - masz oryginalną grę i CD-Key??? Nie hackowałeś? Jeśli tak to napisz do BN i opisz swój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mrql3 wyraznie napisal, ze wczoraj wszystko bylo OK, a informacja o anulowaniu konta pojawila sie dopiero dzisiaj.

mrql3 --> Sprobuj zalozyc konto o takiej samej nazwie. Jezeli Ci sie uda, to niestety ale twoje konto faktycznie zostalo usuniete tak jak sugeruje morthi.
Przy okazji:
1. Czy jestes pewien, ze wczoraj grales na tym koncie i wszystko bylo w porzadku?
2. Czy przypadkiem nie uzywales maphack''a ostatnio?
Jezeli na pierwsze pytanie odpowiedziales pozytywnie a na drugie negatywnie, to nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktowac sie mailowo z supportem BattleNet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mrql3, ze w Diablo 2 gral kilka miesiecy temu. Lecz gdy dzis sie zalogowal dostal wiadomy komunikat. Nie wiem z kad u niektorych nasunal sie wniosek, ze ten uzytkownik wczoraj we wspomniana gre gral. Tak wiec racje ma morthi informujac, ze jego konto zostalo skasowane na wskotek tego, ze uzytkownik przez odpowiednia liosc czasu sie na nie nie logowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2006 o 16:14, Wojman napisał:

mrql3, ze w Diablo 2 gral kilka miesiecy temu. Lecz gdy dzis sie zalogowal dostal wiadomy
komunikat. Nie wiem z kad u niektorych nasunal sie wniosek, ze ten uzytkownik wczoraj we wspomniana
gre gral. Tak wiec racje ma morthi informujac, ze jego konto zostalo skasowane na wskotek tego,
ze uzytkownik przez odpowiednia liosc czasu sie na nie nie logowal.


Kilka miesiecy temu grałem w Dibalo 2 Expansion po sieci i miałem załozone konto miałem kilka potsaci z itemkami i wczoraj chiałem se pograć i wszytko było Ok wszytkie postacie były i itemki .Lecz dziś gdy próbuje sie zalogować na moje knto wyskakuje komunikat:Twoje konto zostało anulowane(8)". To znaczy że mi wykasowali wszytkie postacie i itemki??. A jeżeli tak to dlaczego??.

Dla mnie tu jest wyraznie napisane, ze wczoraj wszystko jeszcze bylo jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Umiejętność czytania ze zrozumieniem ginie w narodzie...
"Kilka miesiecy temu grałem w Dibalo 2 Expansion po sieci i miałem załozone konto miałem kilka potsaci z itemkami i wczoraj chiałem se pograć i wszytko było Ok wszytkie postacie były i itemki"

Teraz widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2006 o 16:14, Wojman napisał:

mrql3, ze w Diablo 2 gral kilka miesiecy temu. Lecz gdy dzis sie zalogowal dostal wiadomy
komunikat. Nie wiem z kad u niektorych nasunal sie wniosek, ze ten uzytkownik wczoraj we wspomniana
gre gral. Tak wiec racje ma morthi informujac, ze jego konto zostalo skasowane na wskotek tego,
ze uzytkownik przez odpowiednia liosc czasu sie na nie nie logowal.

"wczoraj chiałem se pograć i wszytko było Ok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"( 8 ) This account was detected using a third-party program (hack) with one of our games on Battle.net. This account is now permanently banned.
Any third-party program that is designed to affect the way the user interacts with Battle.net is considered a hack program. This includes seemingly harmless third-party utilities that work with the game to provide functions that were not included by the game designers. While many of these utilities might not have been created to disrupt the balance of the game, they alter the original design of the program. The detection of any such program by Battle.net may result in the closure of the user''s account or even the temporary or permanent banning of the associated CD-Key. "

Wygląda na to, że dostałeś bana. Jeśli to Twój pierwszy raz, to za miesiąc odblokują Ci keya (ale konto i tak jest skasowane).
Jeśli ty nie używałeś mh/bota, to może jakiś twój kumpel miał hasło.
Innego wytłumaczenia nie ma.
A tutaj mały żarcik na poprawienie humoru. :~~]
"TWOJE KONTO JEST ZAMKNIĘTE [8]
- JAK TO ZAMKNIENTE
- DAJ ŚRUBONKRENT"
(błędy ortograficzne całkowicie zamierzone :~~])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten żarcik i tak nie poprawił mi humorku bo miałem sporo fajnych potaci i troszke mi ich szkoda. Ale dzieki za wytłumaczenie mi co sie stało.Wiecej w to nie gram mam ich dosc. Czlowiek gra zbiera na itemki a tu jakis człowiek wezmie i ci skasuje konto. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2006 o 18:03, mrq3l napisał:

zbiera na itemki a tu jakis człowiek wezmie i ci skasuje konto


Tylko, ze z opisu wynika, ze bana dostales za oszukiwanie. Trzeba bylo grac uczciwie to i konto by bylo dalej dzialajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować