Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Projektant Śródziemie: Cień Wojny zapewnia, że mikrotransakcje nie będą przeszkadzać w grze

10 postów w tym temacie

Są tak samo chciwi jak Eidos ze swoimi punktami Praxis. Chcesz rzadsze wyposażenie to kupuj złoto ziomuś! Nie ma lekko. Samego złota za zadania to pewnie będzie tyle co kot napłakał a co leniwszy gracz to się wspomoże trainerem a nie mikrotransakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że jedynka podobała mi się niezmiernie, to z dwójką wstrzymuję się na bliżej nieokreślony czas - niestety mikrotransakcje w grze singlowej to bardzo kiepski żart. Poza tym preordery w dzisiejszych czasach to mega loteria, więc tym bardziej pass. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy mikrotransakcje będą ingerowac w rozgrywke czy nie. Sam fakt, że są w grze singlowej mnie triggeruje i dla mnie to wystarczający powód aby na nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mikrotransakcje nie będą miały wpływu na balans i nie używa się ich w testach to pojawia się pytanie: Po co w ogole je wprowadzać?

Chyba każdy potrafi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli nie wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puszczają słodkie bąki, ale ja jakoś czuje tylko gó**o z grubej rury. Jedynkę kupiłem w późniejszym terminie za grosze, dwójkę chciałem kupić na premierę. Niestety odór spowodował ze całkowicie wypadła z mojego planu zakupowego nawet za grosze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez kitu jakbym miał szukać najlepszych krytyków gier świata to wszedłbym na gram. :D chłopaki, jak nie bedzie wyskakiwać ogromny komunikat podczas gry typu KUP dwa płaszcze już od 9,99 zł to pewnie nawet nikt tej opcji nie zauważy :P ja tam pogram na pewno, ale to chyba dopiero na wiosnę teraz masa gier jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Nie no bez kitu jakbym miał szukać najlepszych krytyków gier świata to wszedłbym na gram. :D chłopaki, jak nie bedzie wyskakiwać ogromny komunikat podczas gry typu KUP dwa płaszcze już od 9,99 zł to pewnie nawet nikt tej opcji nie zauważy :P ja tam pogram na pewno, ale to chyba dopiero na wiosnę teraz masa gier jest :P

Myśle ze w tym przypadku krytyka jest słuszna. Pamiętasz czasy kodów do gier? Ja pamietam. To co oni teraz próbują zrobić, to dodatkowo zarobić na graczach którzy nie maja czasu/ochoty przechodzić gry normalnie tylko używają boostów. Kiedyś to były darmowe cheaty, a teraz kupisz za gotówkę miecz +10000 do niszczenia mrocznych władców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą wytłumaczenie. Czego się spodziewać po firmie która chciała zarobić na martwym koledze? Przypomnę że jak umarł jeden z członków zespołu, postanowiono zrobić DLC żeby go upamiętnić. Myślicie że zrobili jak np twórcy Borderlands? Umieścili tajemniczą postac w grze? Albo Overwatch? Gdzie umieścili kostium astronauty z imieniem fana? 

Nie. Wypuścili 5$ DLC. Z czego 3.5$ idzie na rodzinę. Piękny gest ale jednocześnie wykorzystany do tego żeby zarobić na czyjejś śmierci. Ale to nic, ktoś może powiedzieć że trzeba odprowadzić podatek, pokryć koszt itp. W to jeszcze byłbym w stanie uwierzyć. Ale bardzo małym druczkiem, tak żeby nikt nie zauważył - napisali że w wypadku sprzedaży w 6 stanach US i reszcie świata - CAŁA suma idzie do wydawcy.

Hieny cmentarne o najwyższym stopniu bezczelności. I Wy myślicie że oni zbalansują mikropłatności jako dodatek dla leniwych? NIE MA SZANS. Gra będzie wymagała grindu jak diabli zapewne. A dodatkowo jak wypuszczą atakowanie swoich baz czy jak to ma wyglądać - na zasadzie tego co było w MGS V - ta opcja jest prawdziwym "pay 2 win".

I owszem, wycofali się z tego DLC, napisali że nie będą zarabiać na nim w ogóle. Tyle że dopiero po PR-owym koszmarze który się rozpętał po tym jak kilku znanych komentatorów na YT wskazało rzeczy pisane małym druczkiem. Z prośbą żeby ludziom nie odwaliło jak zwykle bo w centrum wydarzeń jest rodzina zmarłego developera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2017 o 07:36, Jacobs88 napisał:

Myśle ze w tym przypadku krytyka jest słuszna. Pamiętasz czasy kodów do gier? Ja pamietam. To co oni teraz próbują zrobić, to dodatkowo zarobić na graczach którzy nie maja czasu/ochoty przechodzić gry normalnie tylko używają boostów. Kiedyś to były darmowe cheaty, a teraz kupisz za gotówkę miecz +10000 do niszczenia mrocznych władców.

Hehe na szczęście w kolejnych odsłonach GTA dalej działają kody :D R* porządna firma :P kody pamietam, mam dwie encyklopedie SECRET SERVICE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować