Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vivendi ma dylemat: przejmować Ubisoft czy się wycofać?

12 postów w tym temacie

Mozecie mi pojechac , ale Ubi jak dla mnie to nr 1 ostatnich czasow. Trafiaja im sie wtopy , ale mnie one az tak nie bola. Swietnie zapowiadajacych sie gier z ich strony na horyzoncie az po uszy. Wypuszczaja mase swietnych gier jak i przecietniakow , ale nigdy crapy. Odrazu zaznaczam , ze nie wiem jak jest z Pc i ich optymalizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Mozecie mi pojechac , ale Ubi jak dla mnie to nr 1 ostatnich czasow. Trafiaja im sie wtopy , ale mnie one az tak nie bola. Swietnie zapowiadajacych sie gier z ich strony na horyzoncie az po uszy. Wypuszczaja mase swietnych gier jak i przecietniakow , ale nigdy crapy. Odrazu zaznaczam , ze nie wiem jak jest z Pc i ich optymalizacjami.

Ja mam z kolei całkowicie odmienne odczucia, albo wydają gry, które mnie nie interesują, albo gry nie działają, albo po prostu wydaje crapy, w które nie da się grać, a przynajmniej tak wygląda na Pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft ma dobre pomysły, które na końcu spartaczą. Jak dla mnie mogą kupować czy co tam jeszcze chcą z tym zrobić. Gorzej Ubisyfem być już chyba nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zagrali w jedną grę Ubi co im przycięła i jęczą. Albo w ogóle nie grali, a że w internecie ludzie jęczą to taka sama moda jak niedawno na EA... Ubi nie tworzy słabych gier, co najmniej średnie, a raczej dobre i bardzo dobre. Główne narzekanie na nich to działanie Uplay, a w niektórych grach optymalizacja i downgrade czyli coś co dotyczy wszystkich firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, chacaron napisał:

Pewnie zagrali w jedną grę Ubi co im przycięła i jęczą. Albo w ogóle nie grali, a że w internecie ludzie jęczą to taka sama moda jak niedawno na EA... Ubi nie tworzy słabych gier, co najmniej średnie, a raczej dobre i bardzo dobre. Główne narzekanie na nich to działanie Uplay, a w niektórych grach optymalizacja i downgrade czyli coś co dotyczy wszystkich firm...

No takiego downgradu jak w grach ubi, to akurat nie ma nigdzie. Pomijam kwestia odgrzewania kotletów i marnych optymalizacji. Musisz miec strasznie zanizone standardy skoro twierdzisz ze ubi robi gry tylko dobre i bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZANSA na to że ich nie przejmą jest bardzo ale to bardzo mała. Głównie dlatego że jeśli oni nie chcą mieć ciągłości w działaniu to muszą emitować akcje w końcu Vivaldi ich wykupi bo się zaraz okaże że zarząd Ubi ma minimalny pakiet akcji. Jeśli ktoś rzuca tekstami że oni są świetni bo coś. Dla Ubi to jest decyzja albo ich wykupi i naprawi ten cyrk na kółkach albo zostawią ich w pizdu i Ubi się sprzeda do takiego stopnia że wszyscy będą mieli ich po prostu gdzieś gry to oni co najwyżej jest średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Mozecie mi pojechac , ale Ubi jak dla mnie to nr 1 ostatnich czasow. Trafiaja im sie wtopy , ale mnie one az tak nie bola. Swietnie zapowiadajacych sie gier z ich strony na horyzoncie az po uszy. Wypuszczaja mase swietnych gier jak i przecietniakow , ale nigdy crapy. Odrazu zaznaczam , ze nie wiem jak jest z Pc i ich optymalizacjami.

Sorry ale oni robią gry co najwyżej średnie.

I nie assasyny to nie są świetne czy bardzo dobre gry, to są co najwyżej średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacaron napisał:

Pewnie zagrali w jedną grę Ubi co im przycięła i jęczą. Albo w ogóle nie grali, a że w internecie ludzie jęczą to taka sama moda jak niedawno na EA... Ubi nie tworzy słabych gier, co najmniej średnie, a raczej dobre i bardzo dobre. Główne narzekanie na nich to działanie Uplay, a w niektórych grach optymalizacja i downgrade czyli coś co dotyczy wszystkich firm...

Ubi nie tworzy słabych gier? Pożegnałem sie z nimi jak po 3 mieisacach od zakupu gry miałem kolejny raz gamebreaking buga. Sorry, ale ne mogę ocenić gry wyżej niż crapa, skoro  nie da sie jej prześć w akceptowalny sposób. To tak jakbym czytał ksiazkę i powiedizał, że w sumie jest niezła, tylko zapomnieli wydrukoać kilka kartek, a na stronie 50-tej brakuje 3 słów. W takim razie raczej odesłałbym egzemplarz wydawcy z prośbą o kompletny, a jak nie mają i nie mogą dorobić, to o zwrot kasy. A asasyny lezą przez DLC. Kiedyś dodawano 21 miecz i ew. 1 pancerz plus misje. Teraz mamy pół tony płatnego crapu, który przydaje sie jeden rozdział i coraz więcej misji, które "zapomniano" wrzucić do podstawki. A ceny są znacznie wyższe niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować