Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo bez zapowiedzi na tegorocznym Blizzconie

7 postów w tym temacie

Szokoda że Blizzard w Diablo III nastawił się tylko na rozgrywkę sieciową. Gra wygląda pięknie, ale tryb fabularny to po prostu dno kompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorkman napisał:

Premiera Diablo 4 jest pewnie zaplanowana na 10 lat po premierze trojki xD

Oby tylko, pomiędzy 2 a 3 było 12 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze przejście D3 i dodatku fabularnie mnie się podobało, oczywiście pozostał pewien niedosyt, najbardziej chyba irytowała śmierc Deckard Cain, tak ważnej dla serii postaci, której nie zrobili nawet porządnego przerywnika filmowego, ukazali to wszystko w tandetny sposób na silniku gry.

Po za tym - wątek Lei niedokończony, pod koniec podstawki w dialogach przewija się kilka informacji, że jej duszę można uratować ale w dodatku nie pojawia się nic z tym związanego.

Malthael zostaje pokonany, jak dobrze rozumiem wszystko co było uwięzione w czarnym kamieniu dusz  znowu jest wolne. 

Krainy opisywane w lore diablo są ogromne, a w grach mamy tylko niewielkie ich skrawki (to zrozumiałe dla tego gatunku), tak ciężko zrobić dodatek/nową grę, który dzieje się w pozostałych częściach krain znajdujących się w sanktuarium?

I oni przez tyle lat mając takie opcje nie są wstanie zrobić drugiego solidnego dodatku albo kolejnej części... 

Bawiłem się przy D1, D2 + LoD, D3 + RoS wyśmienicie, ale ileż można farmić tylko itemy i trzaskać levele/paragony ;p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też D3 z RoS bardzo wciągnął. Świetna porcja rozgrywki, ale jednak brakuje jakiegoś regularnie dodawanego contentu, więcej swobody jeśli chodzi o budowanie postaci, chociaż transmogi robią swoje przynajmniej jeśli chodzi o wygląd. I tak jak Kotleciq mówi, kilka wątków jest niedokończonych lub zrealizowane w sposób... no taki mniej lub bardziej lekceważących. Szkoda, bo niektóre przerywniki są przeepickie, to uniwersum naprawdę ma duży potencjał i wcale fabuła nie musi być tylko pretekstem do wykonywania zadań dla punktów doświadczenia. Gram na konsoli, gdzie przeszkadza mi cziterstwo, a to sprawia, że też tryb wieloosobowy bywa okrojony jeśli natrafię na nieodpowiednie osoby, a przecież nie będę każdemu sprawdzał ekwipunku żeby się przekonać czy to właśnie oszust nie dołączył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować