Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w październiku 2017 roku - najciekawsze premiery miesiąca

8 postów w tym temacie

Elex, czyli Gothic od nowa po raz n-ty. Startujemy z kijem, nikt nas nie lubi i wszystko nas zabija. Do tego bugi i drewniane animacje. Jestem w raju, biere. Kolejne 60 - 100 godzin przepadnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez sie czaje na elexa, a jak nie podejdzie to wtedy wolf. A jak juz zaoram te dwa tytuły na 100% to jeszcze ejdż of empajer no i moze southpark. Tak czy siak bedzie w co grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE DAM RADY. Za dużo tego! Damn it, w czwartek i piątek wziąłem dwa dni urlopu, żeby przejść Oddworld New'n'Tasty i Andromedę, a tutaj kolejne 5 gier w które bym pograł! Przecież nie da się przejść obojętnie obok Wolfa, Elexa i Assassina... Dajcie mi dodatkowe kilkanaście godzin doby! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie... Tylko KIEDY w to wszystko zagrać, jak czasu wolnego udaje się wykroić godzinkę, góra dwie w ciągu jednego dnia???

Gdzie te czasy, kiedy mozna było na granie przeznaczyć do ośmiu godzin dziennie :) Ech, dorosłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Headbangerr napisał:

I tak jesteś dobry. Ja się zastanawiam, jak zrobić pierwsze Divinity: Original Sin do premiery Elex'a ;D

Uuu ale Divinity to są setki godzin, jak sobie z tym fantem radzisz? Moja kobieta by mnie zabiła jakbym tłukł każdy wieczór w jedną grę, bo jest tak dłuuuga hehe. Już jak pomyślę o Elexie to mam w głowie po prostu jakiś urlop albo granie po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować