Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed: Origins - oficjalne wymagania sprzętowe! Będzie wbudowany benchmark

8 postów w tym temacie

Czy te wymagania są na 30 czy na 60 klatek? Jeśli ta druga opcja, to ciężko mi w to będzie uwierzyć. Wymagana karta jest słabsza niż w zalecanych Unity z 2014 roku kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oscar_Oks napisał:

zadziwiające... Syndicate mi pływa na leciwym gtx 570, więc ten też pewnie pójdzie bez problemów. 

Mi unity działało na GTX460, a wymagania co do karty miał podobne jak Origins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2017 o 10:48, MisioKGB napisał:

Czy te wymagania są na 30 czy na 60 klatek? Jeśli ta druga opcja, to ciężko mi w to będzie uwierzyć. Wymagana karta jest słabsza niż w zalecanych Unity z 2014 roku kochani.

A co my konsole jestesmy zeby w ogóle pisac o 30fpsach? :P

Co nie zmienia faktu ze jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby do komfortowej gry w full hd wystarczyla 760tka, oj za dobrze ja znam ubisoft :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2017 o 14:49, TigerXP napisał:

A co my konsole jestesmy zeby w ogóle pisac o 30fpsach? :P

Co nie zmienia faktu ze jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby do komfortowej gry w full hd wystarczyla 760tka, oj za dobrze ja znam ubisoft :D

Hehe no bo zwykle podają zawyżone, a tutaj wręcz sytuacja jest odwrotna. Może to przez te gliniane domki? Wszak infrastruktura już taka okazała nie bedzie jak przy ostatnich dwóch częściach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować