Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: WWII w złocie

9 postów w tym temacie

Ta gra to jeden wielki żart. Mapy jak małe makiety, ładne ale sztuczne. Pusty, nijaki klimat. Mechanika kopiuj wklej z poprzednich CODów. Murzyni i kobiety, pojękiwania. Kolimatory! Bardzo słabe dźwięki, szczególnie broni (odgłosy jak z paintballowych pistoletów). Przeraziłem się w becie, szybko odinstalowałem aby zapomnieć. 

Edytowano przez Arhoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odinstalowałem zaraz po tym jak mnie tłum kobiet zdewastował, a wisienką na torcie była czarna kobieta nazistka. Dziękuję ale równouprawnienie poszło za daleko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem napalony na tę grę.... taki powrót do CODa po latach........ KUPIĘ NA PEWNO!

 

...........BETA

 

Nie ma takiej mocy abym kupił tę grę.... nawet za 15zł.

Mapy bez klimatu, zero postępu cod, dzwięki, bronie...... ehhhhh wszystko lipa.

 

Jak chcecie kupić jaką grę.... a nie wiecie co..... to polecam:

http://store.steampowered.com/app/572410/Steel_Division_Normandy_44/

Najlepsza strategia w jaką grałem : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem i nie polecam.. Poza tym ze to stary dobry (zly) nowy CoD to masa ludzi miala problem ze stabilnoscia i klatkami na sekunde nawet na low detail.. Ja mialem tragiczna sytucje bo na max detail na gtx 680 gra chodzila jak zloto i nie mialem problemow z lagami ale grafika byla nie do przelkniecia... Half Life Opposing Force ma duzo lepsza grafike niz to co ja zobaczylemw  tej becie.. Wiem ze ludzie mieli normalna ok grafike ale u mnie byla tak przerazajaca ze nie bylem w stanie skupic sie na grze.... To bylo tak jakby tekstury nie mialy tekstur lol :P

Podejrzewam ze albo dali slaba grafike aby na kazdym pc gra chodzila albo nie uwzglednili mojego akceleratora podczas portowania gry na pc... Jesli to pierwsze to musza miec straszliwe problemy z przeniesieniem tej gry na pc albo co tam robia bo w to sie nie da grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować