Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kino upadło. Niech żyje Netflix

12 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Druid2 napisał:

A gdzie ostatnio autor widział bilety do kina po 25pln? 

A po ile teraz sa te bilety? 

Uprzedzajac pytanie - pytam sie serio, juz naprawde dawno nie bylem w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druid2 napisał:

A gdzie ostatnio autor widział bilety do kina po 25pln? 

Multikino, 100 tysięczne miasto, cena biletu normalnego 27,90 poza weekendem, bez promocji. Dobrze, że chociaż wprowadzili tańsze bilety w środy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oglądałem pierwszego Blade Runnera. Poszedłem natomiast do kina na tego nowego. I nie rozumiem co ludzie takiego ambitnego widzą w tym filmie. Już dawno nie widziałem fimu SF z tak nietrzymającą się kupy fabułą, opierającą się na naiwnych i nielogicznych założeniach (a tak bezsensownego i zaprzeczającego całemu głównemu wątkowi zakońćzenia to chyba jeszcze nie widziałem). Ok, pomyślałem sobie, że może fabuła jest jedynie pretekstem do przemycenia jakiejś głębszej myśli, ale też nic takiego nie znalazłem. Jedynie forma i gra aktorska sprawiały, że w miarę przyjemnie się oglądało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi sie nie chce za bardzo czytać tych bzdur. Ktoś udowadnia że kiedyś to było lepiej główny nurt bardziej ambitny i tym podobne nonsensy. Ludzie - w kinach komercyjnych zawsze szło dno + coś oskarowego - jak był dobry rok to było to nawet coś ambitnego. Jeśli chcecie dobrego kina w kinie zapraszam do Wrocławia do Nowych Horyzontów jest ambitnie i z jakością jak nigdy... ale uwaga jest to przedsięwzięcie mocno dotowane z budżetu. Nie ma możliwości żeby takie coś zarobiło na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno odpuściłem sobie kina... Obecnie u mnie w domu nie ma żadnej telewizji jako takiej, czy to kablowej, czy naziemnej, czy satelitarnej. Mam opłacony abonament Netflix + Showmax  i oglądania mam na kilka ładnych lat do przodu. Bez zbędnych reklam, wtedy kiedy chcę, a nie w momencie, gdy narzuca mi to ramówka, przerywam jak muszę i zaczynam od miejsca, w którym oglądanie skończyłem. Jak dla mnie - rozwiązanie idealne.

Nie wspominam już o tym, że obecnie wyjście do kina to festiwal ciamkania, chrumkania, mlaskania, głośnych komentarzy za plecami, ekranów komórkę świecących po oczach, bo ludzie koniecznie muszą zerknąć w trakcie seansu na fejsika albo odpisać na SMS-a - po prostu się odechciewa, widząc taki brak kultury osobistej. I zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć coś, co sam wybiorę, późnym wieczorem, w ciszy i spokoju. A za równowartość trzech biletów do kina mam cały miesiąc dzień w dzień oglądania na moich własnych warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować