Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Life is Strange Before the Storm - recenzja

4 posty w tym temacie

Primo3001 napisał:

Autorze. Raz oceniłeś pierwszy epizod na 7 a raz na 6. Zgaduję, że pod koniec artykułu miała być ocena drugiego epizodu :D

Si, dokładnie, ale dzięki za czujność, już poprawione! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem bardzo mocno rozczarowany ta gra, nie moge w prost uwierzyc ze po tak swietnej jedynce mozna bylo wypuscic cos takiego. Gra jest nudna, irytujaca, przewidywalna...najbardziej irytuje fakt glownych bohaterek. Granie Chloe bylo dla mnie meczarnia, byla tak tepa ze nie moglem momentami w to uwierzyc, a do tego gra zmuszala mnie zeby byc po prostu glupim. Wiem ze to nastolatka i moze teraz takie czasy przyszly ze 'facebook generation' ma wode zamiast mozgu ale one bily wszelkie rekordy. Ciagle rozczulanie sie i narzekanie, czulem sie jakbym gral laska ktora ma wieczny okres. Do tego tworcy to chyba jakies zagorzale feministki to juz druga gra w ktorej faceci sa skrajnie pokazywani jako dupki, wszzyscy bez wyjatku sa zli, a biedne kobiety sa przez nich wykorzystywane. Do tego w Before the Storm chyba ze 4 razy klikalem ze Chloe i Rachel to przyjaciolki, nie para, propagowanie lesbijskiego zwiazku bylo tam w recz uciazliwe. Przyznam sie szczerze ze gre konczylem na sile i tylko dla platyny, jedyny moment ktory przykul moja uwage byl scena i sztuka ktora wystawili, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować