Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny 2 na PC ze wspomaganiem celowania dla kontrolerów

11 postów w tym temacie

Grając myszką i klawiaturą takie wspomaganie będzie bardziej przeszkadzać niż pomagać bo będzie "ciągnąć" celownik za sobą niezależnie gdzie on jest. Chyba nie znam jednej gry sieciowej na konsoli gdzie bym miał włączone wspomaganie.

Dam Wam podstawową i główną sytuację dla której wspomaganie jest bez sensu. Jak na ekranie jest 2 przeciwników i ktoś przebiegnie w poprzek przed Waszym celem - pociągnie celownik za sobą i zdejmie go z celu. Co poskutkuje Waszą szybką i bezbolesną śmiercią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Granie w FPSy na PC na padzie, to tak jakby mieć zdrowe nogi, ale chodzić podpierając się laską "bo tak wygodniej".

Nie na moim PC. Gram w salonie, na kanapie, z TV i padem w rękach. W FPSy gram dla odprężenia, głównie w single player. Klawiatura i myszka tylko mi przeszkadzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy znowu o tym co lepsze mk czy pad, ten wątek jest niewyczerpalny i wszelkie dyskusje są jałowe :D ja np wczoraj jak już mnie ręce bolały siedząc przy biurku i grając w ELEXa to się wyłożyłem na fotelu i wziąłem pada od x360. Bez tej kombinacji nie mógłbym funkcjonować normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Headbangerr napisał:

Nie na moim PC. Gram w salonie, na kanapie, z TV i padem w rękach. W FPSy gram dla odprężenia, głównie w single player. Klawiatura i myszka tylko mi przeszkadzają. 

A graj se na czym chcesz, nic mi do tego. W singla? Nie ma problemu. Gorzej w multi, bo tam programowe wspomaganie celowania na padzie można wykorzystać jako legalny aimbot na myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A graj se na czym chcesz, nic mi do tego.
Twój poprzedni post sugerował bezsens takiego rozwiązania, więc pokazałem tobie, że jest grupa użytkowników, dla której ma ono sens jak najbardziej. Ale cieszę się, że mój sposób gry tobie nie przeszkadza :D
 
W singla? Nie ma problemu. Gorzej w multi, bo tam programowe wspomaganie celowania na padzie można wykorzystać jako legalny aimbot na myszce.
Właśnie dlatego podkreśliłem, że gram w tryb single player, żeby nie marnować tutaj miejsca na odpowiedzi wszystkich, którzy chcieliby mi wytłumaczyć, że granie na padzie w multi nie jest najlepszym pomysłem. Ale cieszę się, że to rozumiesz:)
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

A Wy znowu o tym co lepsze mk czy pad, ten wątek jest niewyczerpalny i wszelkie dyskusje są jałowe :D

Podobnie, jak komentarze osób trzecich do czyjejś dyskusji, nie wnoszące nic nowego do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Headbangerr napisał:

Podobnie, jak komentarze osób trzecich do czyjejś dyskusji, nie wnoszące nic nowego do tematu.

No jeśli wszedłem między wódkę, a zakąskę to przepraszam. Czym byłaby dyskusja gdyby nie niefrasobliwe wtrącenia dyskutujących? To ja może ogłoszę, że jest remis bo i kolega swoją najmojszą rację wypowiedział i ja swą opinię wyraziłem? :)

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli wszedłem między wódkę, a zakąskę to przepraszam. Czym byłaby dyskusja gdyby nie niefrasobliwe wtrącenia dyskutujących?
Chyba raczej cwaniaków, którzy każdego na forum próbują obśmiać, zamiast skupić się na temacie.
To ja może ogłoszę, że jest remis bo i kolega swoją najmojszą rację wypowiedział i ja swą opinię wyraziłem?

Nie za bardzo widzę, gdzie ten remis. Czas nie stoi w miejscu. Na forum ciągle pojawiają się nowi, młodzi użytkownicy. Każdy z nich będzie chciał wyrazić swoją opinię na taki, lub inny temat, choćby zrobiły to przed nim tysiące. Nie zmienisz tego. Ty zapewne siedzisz tu od lat, czytasz w kółko to samo i zaczyna cię to nudzić. Może więc czas odpocząć od forum, zamiast robić niepotrzebny śmietnik, żeby tylko wszystkim udowodnić, że wszystko już zostało napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że to wspomagania wk***ia także graczy konsolowych, bo na oficjalnym forum gry pytają się czy na konsolach będzie opcja zupełnego wył. tego badziewia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować