Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Nasher

Neverwinter Nights - ulubiona klasa

37 postów w tym temacie

A ja własciwie to nie przepadam własnie za klasami czysto walczacymi :P

Nie lubie grac samym wojem i mnichem... srednio przepadam za barbarzyncami, ale czasem lubie sobie pograc niziolkiem barbarzynca... A reszta klas glownie czarodziej, kaplan, bard zalezy od nastroju :P

W NWN2 bede chyba glownie bardem gral, ale jeszcze sie zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gra mi się czarodziejem/ chowaniec chochlik, który rozbraja mi pułapki i otwiera wszystkie zamki/Nigdy nie grałam kapłanem i właśnie wypróbowuję ta postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2006 o 10:43, Night Elf napisał:

W NWN2 bede chyba glownie bardem gral, ale jeszcze sie zobaczy :P


No nie wiem ja w jedynce nie mogłem sobie nim poradzić, a co dopiero będzie w dwójce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię wojownika, czarownika, mnicha i czarodzieja - każdym z nich kilka razy przeszedłem grę ;] Polecam zrobienie 20 lvlowego mnicha poprzez linię komend, a później granie normalnie : zwiększona szybkość chodzenia mnicha + boots of speed/ toga czarnego zakonu czy coś takiego = zagrzewanie jak mała wyścigówka xD Sprawdźcie sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:13, pitah napisał:

Lubię wojownika, czarownika, mnicha i czarodzieja - każdym z nich kilka razy przeszedłem grę
;] Polecam zrobienie 20 lvlowego mnicha poprzez linię komend, a później granie normalnie :
zwiększona szybkość chodzenia mnicha + boots of speed/ toga czarnego zakonu czy coś takiego
= zagrzewanie jak mała wyścigówka xD Sprawdźcie sobie ;)


Ja nie przepadam za uzywaniem kodow :P. Ja przeszedłem pare razy czarownikiem (bo gra mi sie bardzo podoba), ale nie wyobrazam sobie przejscia gry np. bardem lub lotrzykiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:18, Lord Nasher napisał:

Ja nie przepadam za uzywaniem kodow :P. Ja przeszedłem pare razy czarownikiem (bo gra mi sie
bardzo podoba), ale nie wyobrazam sobie przejscia gry np. bardem lub lotrzykiem ...


Nie nazwałbym tego używaniem kodów, po prostu wykorzystałem komendy dostępne w grze ;] A jak później wymiatał - kopał i bił z częstotliwością, uh, nawet trudno to do czegokolwiek porównać... Oprócz dodania sobie 19 lvli, postać była całkowicie "legit" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio najlepiej sie gra wiloklasowcem a konkretnie: druid/mnich/zmiennokształtny chociaz ta postac zaczyna wymiatac dopiero na 23 lvlu a tak na poczatek to np. kaplan/bard/uczeń czerwonego smoka z sejmitarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...ulubiona klasa...sadze ze mnich20/wojownik14/6krasnoludzki obronca
albo uczen czerwonego somoka10/wojownik14/bard16

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:22, pitah napisał:

> Ja nie przepadam za uzywaniem kodow :P. Ja przeszedłem pare razy czarownikiem (bo gra
mi sie
> bardzo podoba), ale nie wyobrazam sobie przejscia gry np. bardem lub lotrzykiem ...

Nie nazwałbym tego używaniem kodów, po prostu wykorzystałem komendy dostępne w grze ;] A jak
później wymiatał - kopał i bił z częstotliwością, uh, nawet trudno to do czegokolwiek porównać...
Oprócz dodania sobie 19 lvli, postać była całkowicie "legit" ;)

lame :/ jak masz problemy mnichem na 1lv to współczuje. to tak jak by w Morku powiedzieć "ja nie cheatuje tylko używam komend w grze". Ja w NwN grałem wojem, mnichem i druidem z czego ten ostatni jest trudny na początku ale miodny pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja polecam łowcę albo czystego z łukiem, albo z wojem i walką dwoma brońmi/bronią dwuręczną. Szkoda tylko że już na początku trzeba sie decydować którym sie chce grać, bo trzeba porozkładać współczynniki. A magicznymi klasami nie lubię grać bo mi zawsze slotów na czary brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować