Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Nasher

Neverwinter Nights - ulubiona klasa

37 postów w tym temacie

Barbarian!!!
szczególnie z wielkim rozszczepieniem - kiedy pada jeden wróg, postać zaczyna kręcić sie w kółko, rozdając razy. ech, piękny widok - szczególnie, jeżeli przed chwila otaczała cie czereda zombiech, a teraz tylko ich szczątki walają sie po ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Paladyn ;). Wojownik powiedzmy religijny. W NWN dobrze gra też się magiem. Ja zawsze w plecaku zbierałem te czary obrazkowe i ich nie używałem ;) Taka kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:11, Lord Nasher napisał:


> W NWN2 bede chyba glownie bardem gral, ale jeszcze sie zobaczy :P

No nie wiem ja w jedynce nie mogłem sobie nim poradzić, a co dopiero będzie w dwójce ...


Bard też jest silny trzeba tylko umieć wykorzystywać tą klasę. ;)
A co do NwN2 tam bard ma być o wiele silniejszy niż w jedynce, np. już nie będzie miał jednego rodzaju pieśni tylko kilka albo kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 09:30, L33T napisał:

lame :/ jak masz problemy mnichem na 1lv to współczuje. to tak jak by w Morku powiedzieć "ja
nie cheatuje tylko używam komend w grze". Ja w NwN grałem wojem, mnichem i druidem z czego
ten ostatni jest trudny na początku ale miodny pod koniec.


Kto powiedział, że mam problemy z lvl 1 mnichem? Znałem grę na pamięć, to stworzyłem sobie takie coś dla zabawy - nie zapominaj, że gry tworzone są właśnie po to i każdy może z nich korzystać wedle własnych upodobań i w taki sposób, by dobrze się przy nich bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie Łowca, może z domieszką druida. Albo łotr... taak łotr... :D
Łotry prawie w każdym cRPG i RPG są mega fajne - przeskradać się za całe hordy potworów i strażników, świsnąć po cichutku skarb i zniknąć bez śladu... cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarodziej, czysty, "bez domieszek" ;P. Imho najbardziej klimatyczna klasa, a dodatkowo najlepiej wyobrażam sobie eksterminację wrogów za pomocą magicznej energii, bez potrzeby szargania magicznej szaty posoką plugawych istot ;). No i dzięki możliwości posiadania chowańca, zawsze ma się o 1 osobę więcej w drużynie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 19:50, Fokusia napisał:

Czarodziej, czysty, "bez domieszek" ;P. Imho najbardziej klimatyczna klasa

Czarodziej forever. Szkoda, że specjalizacja nie daje dodatkowej jednej komórki na poziom jak to w zwykłym dnd jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh - najłatwiej nie zawsze znaczy - najlepiej ;)

mnich - owszem, silna postać, pod warunkiem, że nauczysz sie nim grać - umiejętnie rozłożone atrybuty i wybrane atuty to podstawa. trezba też umieć oprzeć sie pokusie wsadzenia mnichowi w łapy jakiejś ''wypasionej'' broni i zakuciu go w ciężką zbroję... a to niektórym noobom sie zdarza... ;)

a ja, oprócz wymienionego wcześniej Barbarzyńcy lubię sobie też zagrać Łowcą - dwa miecze, lekka zbroja, szybkie ataki, czasem siepnąć jakimś czarkiem - gdybym był bohaterem w świecie fantasy, to właśnie takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną klasą jest paladyn, ponieważ ma wiele walorów ofensywnych, w NWN, w połączeniu z Dealanem Czerwonym tygrysem zamiata wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować