Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. - patch 1.02 na naszym serwerze

26 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2005 o 08:53, WorldWar3PL napisał:

Heh, niby taka gra super itd., a tu łatka za łatką :> I znów będzie się działo to co przy innych grach,np. przy HL2 i
CS:S, producenci robia z nas beta testerow :/


Do takiego Starcrafta wciaz wychodzą łatki, a nie powiesz mi, ze gra jest zabugowana czy skopana. Zreszta jak juz powiedziano - ten patch przygotowuje grę pod wydanie edytora. Bugów w tej grze naprawdę zatrzęsienia nie ma (przynajmniej ja na razie żadnego nie zauważyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh , mam Starcrafta i wiem coś o tym :> , a pozatym w demku fear zauwazylem, ze wiele rzeczy wnika w sciany sufity i podłogi :> ( gralem na 256 ram :D ale jutro kupuje juz 512 i bede mial 768 , witaj F.E.A.R. demo ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. to świetna gra. Cym dłużej gram tym bardziej jestem o tm przekonany. Bugów nie ma prawie wcale. Ten patch jest do multi oraz stanowi implementację dostępnego w przyszłości edytora. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracam z f.e.a.r.a bo mialem buga, to trzeba naprawić ! rzucam sobie minę na ziemie, patrze, a ona zamiast sie przymocować i zaświecić na zielono, zaczyna powoli lewitować , i wznosić się wyżej wyżej... chciałem to nagrać ( ale najpeirw gre zapauzowac ) ale po wylaczeniu menu pauzy mina spadła i po 1 sek sie przymocowała ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować