Gram.pl

Super Mario Odyssey - recenzja - Czapki z głów

26 postów w tym temacie

TigerXP napisał:
9 minut temu, jaammr napisał:

OOO no proszę,

Serio? Żeby podkreślić swoją rację opowiadasz mi o swoim życiu i ile zarabiasz? Czy ty masz jakieś kompleksy i potrzebujesz uznania w internecie, czy co?

11 minut temu, jaammr napisał:

Kamer może i nie masz, ale więcej niż pewne, że wiadome jest to w co grasz. 

Wszyscy o tym wiedzą. A najlepiej wie taki random jak Ty, w co ja gram. Ty gościu jesteś jakiś obłąkany

BTW masz składnie gorszą niż moja siostrzenica ucząca się w podstawówce, jak już tyle zarabiasz to może zainwestuj douczenie się tego i owego.

15 minut temu, jaammr napisał:

chcesz zakłamywać fakty

Przytocz choć jeden fakt który zakłamałem w tej naszej jałowej dyskusji, słucham cię. 

HAHAHAHAHHAHA XD^n Ktoś kto nie potrafi pisać z wielkiej nazw własnych, nie potrafi stawiać przecinków i umieszczać czasowników w opowiednich miejscach piszę mi o składni XD HAHAHAH. No kolo, już bardziej polecieć nie mogłeś. Idź może po słownik co? I może niech siostrzenica pouczy się razem z Tobą składni skoro umie ją lepiej od Ciebie. Sam zacząłeś się pluć to Ci piszę, co do zarobków itd. Nie moja wina, że masz jakiś problem, i że swoje partcatwo próbujesz zwalać na innych. Też nie moja wina, że sobie coś wmówisz i myślisz, że tak jest. I co więcej nie moja wina, że uparcie chcesz podtrzymać i wmawiać jakieś kłamstwa. A teraz czekam w przeciągu kilku minut na Twój komentarz, bo życie internetowe to pewnie jedyne jakie masz. Co każdy komentarz robisz z siebie większego dziwaka. XD Co więcej ty nie umiesz słuchać, zresztą jak i czytać, no i pisać jak widać. Dostajesz coś popartego, a Ty i tak dalej w swoim Świecie. To co to ma za sens taka dyskusja, jak Twój mózg w śpiączce siedzi. :> #TigerXPwonposłownik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, jaammr napisał:

 

Dalej nie podałeś jakie to kłamstwa wmawiam i jakie fakty zakłamuje.

Edit: daj wiecej HAHAHAHA bo jeszcze ktoś pomyśli że się zdenerwowałeś i nie wiesz co napisać :) 

Edytowano przez TigerXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
13 minut temu, jaammr napisał:

 

Dalej nie podałeś jakie to kłamstwa wmawiam i jakie fakty zakłamuje.

Edit: daj wiecej HAHAHAHA bo jeszcze ktoś pomyśli że się zdenerwowałeś i nie wiesz co napisać  

Ależ podałem, w każdym komentarzu. W tym w czym się mylisz czy kłamiesz. Piszesz, że coś czego nie znasz jest takie jak sobie to wymyśliłeś i to jest zakłamywanie. Choć bardziej tutaj chodzi o nieznajomość tematu. Miło by było jakbyś czytał. Temat jest tak obszerny to może zapytaj co chcesz konkretnie wiedzieć? Muzyka, film, gry? Odpowiem na wszystko, choć ostrzegam, praktycznie niczym się to nie różni od tego co z USA, więc byś nie pisał, że wali monotonią :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej konkretnie nie potrafisz podać przykładów moich kłamstw. Świetnie, konkretny gość widzę z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że z Ciebie nie jest taki konkretny gość. Twój pierwszy komentarz. Niedosłownie: ''Ble. Japońska popkultura, nie dla mnie, taka inna, nic nie rozumiem''. A z całej tej konwersacji wyszło tylko tyle, że japońskie gry, muzyka, filmy seriale = zachodnie (amerykańskie) gry, muzyka, filmy, seriale. Czego jeszcze w tym wszystkim nie rozumiesz? Oceniłeś coś na podstawie swojej niewiedzy, a potem jak próbowałem Cię uświadomić, podawałem przykłady, argumenty to ciągle mi wmawiałeś, że coś o czym trochę wiem niby takie nie jest. Wszystko w tych poprzednich komentarz jest. No ogar, plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jaammr napisał:

Szkoda, że z Ciebie nie jest taki konkretny gość. Twój pierwszy komentarz. Niedosłownie: ''Ble. Japońska popkultura, nie dla mnie, taka inna, nic nie rozumiem''. A z całej tej konwersacji wyszło tylko tyle, że japońskie gry, muzyka, filmy seriale = zachodnie (amerykańskie) gry, muzyka, filmy, seriale. Czego jeszcze w tym wszystkim nie rozumiesz? Oceniłeś coś na podstawie swojej niewiedzy, a potem jak próbowałem Cię uświadomić, podawałem przykłady, argumenty to ciągle mi wmawiałeś, że coś o czym trochę wiem niby takie nie jest. Wszystko w tych poprzednich komentarz jest. No ogar, plis.

Oj ludziku, widzę jesteś mistrzem wyciągania błędnych wniosków. Kolejny raz nie potrafisz podać konkretnych przykładów moich kłamstw. A nie potrafisz tego zrobić bo wszystko co pisałem opierało się na moich osobistych odczuciach. Skoro nie lubię azjatyckiej, to nie lubię i żadna żałosna propaganda z twojej strony tego nie zmieni. Coś tam pisałeś o hipokryzji, ewidentnie nie znając nawet definicji tego słowa. Kilka swoich postów oparłeś tylko na tym, wmawiając mi że jestem hipokrytą. Znaczy to tyle że mimo niepochlebnej opinii gram w azjatyckie produkcje. W pewnym momencie założyłeś nawet że sam wiesz lepiej w co ja gram. Potem niczym kurak z uciętą głową zacząłeś krzyczeć o tym ile zarabiasz i jak to ci się powodzi w życiu, bo już ci argumentów brakło, nie żebyś wcześniej jakieś miał. W między czasie jeszcze podawałeś się za specjalistę w sprawach popkultury, zachodniej i azjatyckiej. Momentami naprawdę nie wiedziałem co o tobie myśleć, ale teraz to jasne :) Także żyj sobie dalej w tym swoim wyimaginowanym świecie i zacznij używać tego co masz pomiędzy uszami, bo stwierdzam u ciebie kompletny brak logicznego myślenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się