• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Persjam

Problem w grach

Pytanie

Witam wszystkich postaram się opisać problem tak szczegółowo jak tylko potrafię.

W Mass Effect: Andromeda oraz Battlefield 1 mam problem z płynnością. FPS jest zawsze powyżej 30 (mierzone Originem oraz GeForce Expierience) w Battlefieldzie FPSów obojętnie czy włączę minimalne czy ultra mam zawsze 45-60. W Mass Effect Andromeda również obojętnie czy najniższe czy wysokie detale. 900p czy 1080p Fpsów mam od 40-60 naprawdę sporadycznie spadnie do 34-35. A mam widoczne lagi. Muszę wyłączyć grę wczytać ją od nowa i wtedy znowu przez jakiś czas nie ma nawet najmniejszej ściny. W Battlefieldzie w Team Deadmatch nie mam najmniejszych problemów czasami przytnie niestety jak gram odbijanie flag, podbój czy coś innego klatki nie spadają a ekran się zacina miejscami nie da się grać i jest to przyczyną śmierci. Czyżby za mało Ramu ? A może coś źle ustawione ? 

Mój Komputer : 

Płyta Główna : Asus M5A78L-M LX3

Procesor : FX - 6300 3.5GHz ale podkręcony do 4.2 (stabilnie sprawdzane OCCT i HWmonitor) 

Karta Graficzna : ASUS GTX 960 4GB STRIX

Ram : 8GB 1600 DDR3 firmy crucial 

System : Windows 10 64 bit

Zasilacz : CHIEFTEC GPA-500S8 500W

Dysk HDD: 500 GB 5400rpm SATA : 3.0 gb/s

Obudowa oraz chłodzenie Silentium PC max. temperatura 62 stopnie

 

Myślałem nad powiększeniem RAMU do 16GB aczkolwiek te gry mają w minimalnych 8 a nawet na minimalnych są zacięcia.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam

Edytowano przez Persjam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować