Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe Nioh: Complete Edition bez wsparcia dla myszy

12 postów w tym temacie

Skoro można grać padem, to mam to w głębokim poważaniu, bo i tak tylko za pomocą tego urządzenia gram w gry "soulsopodobne". ;) 

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, "wspiera kalwiaturę". A na co mi sama klawiatura "padziaki jedne"?

A już się bałem, że w toto zagram i wsiąknę. Cóż, będzie więcej czasu na inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pady to najprecyzyjniejsze urządzenia na świecie, nie dziwi mnie brak wsparcia dla myszy. Gry strategiczne też powinny być pozbawione możliwości używania myszy. Tylko pady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2017 o 15:04, MisioKGB napisał:

Spoko luz można jedną ręką chodzić używając klawiatury, a kamerę obracać gałką od pada. Nie robicie tak? :)

To już lepiej padem chyba grać :D. Nie gram na konsolach, ale podejrzewam, że lewa gałka - ruch, prawa - operowanie kamerą to standard? Bo grę w takim systemie na padzie wybaczyłem tylko Transformers: Devastation (choć i tak mnie krew zalewała, bo do tego kamera jest położona nisko i blisko postaci, przez co jak np. Shockwave odpali te swoje fajerwerki, to widoczność jest bliska zeru), bo żeby jednocześnie operować prawą gałką i A/B/X/Y to chyba koalą trzeba być (przez to rdzennie konsolowego Brutal Legend na K+M przeszedłem, podobnie OMD!, tam pada podłączyłem raz, po czym stwierdziłem "dziękuję, postoję").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować