Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II za darmo dla wszystkich!

8 postów w tym temacie

A ja Wings of Liberty kupiłem i ogrywam. Cieszę się bardzo, że drugi rozdział dostanę za free :) Ja tam jestem zadowolony. Nawet bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile WoL jest całkiem fajny (nie licząc słabego zakończenia), to HotS jest beznadziejnie słaby. Fabuła posypała się kompletnie, a gameplay jest tak slaby, że zmuszałem się, żeby dotrwać do końca. Zamiast tracić czas na HotS lepiej zagrać w dobrego RTSa, np Homeworld DoK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fenr1r napisał:

O ile WoL jest całkiem fajny (nie licząc słabego zakończenia), to HotS jest beznadziejnie słaby. Fabuła posypała się kompletnie, a gameplay jest tak slaby, że zmuszałem się, żeby dotrwać do końca. Zamiast tracić czas na HotS lepiej zagrać w dobrego RTSa, np Homeworld DoK.

Ja z kolei uwazam ze HotS jest rownie fajny jak WoL, za to LotV jest nie tylko najsłabsze, ale wrecz kilka klas za poprzednimi czesciami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
14 minut temu, fenr1r napisał:

O ile WoL jest całkiem fajny (nie licząc słabego zakończenia), to HotS jest beznadziejnie słaby. Fabuła posypała się kompletnie, a gameplay jest tak slaby, że zmuszałem się, żeby dotrwać do końca. Zamiast tracić czas na HotS lepiej zagrać w dobrego RTSa, np Homeworld DoK.

Ja z kolei uwazam ze HotS jest rownie fajny jak WoL, za to LotV jest nie tylko najsłabsze, ale wrecz kilka klas za poprzednimi czesciami. 

Dokładnie. Ja trzy razy podchodziłem do Legacy of the Void. Za pierwszym odpadłem po kilku misjach. Za drugim w prawie połowie kampanii. Trzecie podejście zajęło mi chyba kilka tygodni, a i tak grając w epilog nie mogłem się doczekać aż skończę tą grę. Najgorsze zakończenie trylogii jakie kiedykolwiek widziałem. Właściwie w LotV podobały mi się tylko te skórki (frakcje) dla jednostek i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować