Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quantum Break ustanawia rekord na Xbox One X

10 postów w tym temacie

Trochę żałośnie prezentuje się 1TB w standardzie przy tak ogromnych wielkościach gier. Można dokupić dodatkowe dwa TB? Ile kosztują? Pewnie sporo. Pamietam jak instalowałem TR: Legend z 2006 roku, gra zajmowała z 7 GB, byłem w szoku, a teraz ponad 10 lat później? 100, 150 GB, ilość danych rośnie w zastraszającym tempie.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Trochę żałośnie prezentuje się 1TB w standardzie przy tak ogromnych wielkościach gier. Można dokupić dodatkowe dwa TB? Ile kosztują? Pewnie sporo. Pamietam jak instalowałem TR: Legend z 2006 roku, gra zajmowała z 7 GB, byłem w szoku, a teraz ponad 10 lat później? 100, 150 GB, ilość danych rośnie w zastraszającym tempie.

Bazowy dysk w PS3 miał 8GB :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Bazowy dysk w PS3 miał 8GB :-D

He chyba coś ci się pokręciło najmniejsze dyski jakie były w Ps3 to 20GB i wydano je tylko w Stanach i Azji w Europie były od 40GB w górę. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś  te 8 gb, Chyba że o czymś nie wiem ,ale i na wikipedi nic o 8GB nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Trochę żałośnie prezentuje się 1TB w standardzie przy tak ogromnych wielkościach gier. Można dokupić dodatkowe dwa TB? Ile kosztują? Pewnie sporo. Pamietam jak instalowałem TR: Legend z 2006 roku, gra zajmowała z 7 GB, byłem w szoku, a teraz ponad 10 lat później? 100, 150 GB, ilość danych rośnie w zastraszającym tempie.

Nie wiem jak reszta świata. Ale ja po przejściu jakiejś gry ją (uwaga) wywalam z dysku! Zainstalowałem sobie na xbox one x kilka gier których i tak w większości nie ogram i zostało mi ponad 300 gb. Wiem, że za jakiś czas gry będą potrzebowały więcej miejsca. Ale kurde, dysk to nie biblioteka szkolna, można coś wywalić i zainstalować znowu! @Lucek z youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Halellion napisał:

4tb dyski kosztują po 400zł. No nie róbmy problemu. A na PC jest jeszcze taniej, bo można kupić więcej małych dysków i pospinać. :P

Tutaj nie chodzi głównie o ile gra będzie zajmowała miejsca na dysku, ale także ile GB danych trzeba będzie ściągnąć. No i tutaj po raz kolejny "kompresja" jako słowo jest obcym lub nie istniejącym pojęciem w słowniku deweloperów obecnie i coraz częściej gracze na PC i konsolach na to całkiem słusznie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2017 o 18:13, MowPoLucku napisał:

Nie wiem jak reszta świata. Ale ja po przejściu jakiejś gry ją (uwaga) wywalam z dysku! Zainstalowałem sobie na xbox one x kilka gier których i tak w większości nie ogram i zostało mi ponad 300 gb. Wiem, że za jakiś czas gry będą potrzebowały więcej miejsca. Ale kurde, dysk to nie biblioteka szkolna, można coś wywalić i zainstalować znowu! @Lucek z youtube

Mam 12 gier zainstalowanych. 4 z nich to są typowe party, w które gram ze znajomymi przy wódeczce. Resztę przechodzę, więc nie wiem jak reszta świata, ale u mnie tego miejsca potrzeba dużo więcej niż 1 TB. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować