Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Creative Assembly zapowie Total War: Rome III?

12 postów w tym temacie

Yup, też obstawiam Medieval III... a gdyby tak obejmował okres od V do XV wieku, to na premierę biorę cały zaległy urlop, powinien wystarczyć na zbudowanie 1000-letniego imperium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome III, serio :/ Ja wiem, że nie każdy śledzi co się dzieje z daną marką gier... ale jako redakcja serwisu o grach komputerowych powinniście śledzić blogi CA! Polecam najpierw się z nimi zapoznać, drogi autorze tego "niusa", a dopiero potem pisać takie głupoty... bo na razie wygląda to albo na słaby clickbait albo na całkowitą ignorancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam teraz komentarze na Facebooku na ten temat. Ktoś zapytał: "Is this announcing medieval III?" i dostał odpowiedź od samej góry, użytkownik Total War odpisał: "No". Czyli mamy zaprzeczenie, że chodzi o trzecią część Medievala. Na pewno będzie się coś odnosiło do starożytności.

Pewnie będzie to jakieś DLC, ale mam tylko nadzieję, że będzie ono wprowadzało nowe mechaniki do podstawki, a nie kolejny nowy scenariusz na nowej mapie, bo to mnie nie jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasheq napisał:

Z tego co wiem to będzie duże rozszerzenie dla Total War: Rome II, które będzie zawierało też dużo usprawnień dla samej gry.

Zgadza się, ten materiał na 90% jest związany z "campaign expansion" o jakim pisali na blogu w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za bezsensowny clickbait? Przecież CA oznajmiło w ostatnim streamie, że na dniach zostanie ujawnione nowe DLC do jednego z ostatnich historycznych total warów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusek napisał:
Stasheq napisał:

Z tego co wiem to będzie duże rozszerzenie dla Total War: Rome II, które będzie zawierało też dużo usprawnień dla samej gry.

Zgadza się, ten materiał na 90% jest związany z "campaign expansion" o jakim pisali na blogu w zeszłym tygodniu.

Czyli dostanę DLC z nową mapą kampanii w postaci np. Aleksandra Wielkiego? Żadnych nowych mechanik do podstawowej mapy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, BLyy87 napisał:

Czyli dostanę DLC z nową mapą kampanii w postaci np. Aleksandra Wielkiego? Żadnych nowych mechanik do podstawowej mapy? :/

Mogą wydać jakiegoś dużego patcha przy okazji premiery, ale trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować