Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagłosuj na polską wersję językową Star Citizen!

15 postów w tym temacie

Nie zagłosuję . Mam dosyć kaleczenia świetnych gier polskim dubbingiem . Chyba że będę miał 100 % gwarancję instalacji gry według moich preferencji , a nie przynależności do regionu . Polonizacje tylko przez napisy . Kochaćie dubbing to muszę zacząć się starać żeby wszystkie piosenki były dubbingowane . Skoro można z aktorami to dlaczego nie z piosenkarzami . To i to to głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, AlSandro napisał:

Nie zagłosuję . Mam dosyć kaleczenia świetnych gier polskim dubbingiem . Chyba że będę miał 100 % gwarancję instalacji gry według moich preferencji , a nie przynależności do regionu . Polonizacje tylko przez napisy . Kochaćie dubbing to muszę zacząć się starać żeby wszystkie piosenki były dubbingowane . Skoro można z aktorami to dlaczego nie z piosenkarzami . To i to to głos.

Nie poplacz sie. Spinasz poslady jakby od tego zalezalo Twoje zycie. Niektorzy wola pelen dubbing, miedzy innymi ja, zakladajac ze jest dobrze zrobiony. Oczywiscie musi sie zaraz znalezc banda ignorantów krzyczacych "Ucz sie angielskiego!!!" i nie przetlumaczysz takim ze znasz angielski, pewnie nawet lepiej niz oni.

Juz pomijam fakt ze star citizen to jawna sciema i kazdy kto ma troche oleju w glowie to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AlSandro - Ty w ogóle wiesz jaka jest różnica między grą w polskiej wersji językowej, a grą w pełnej polskiej wersji językowej? SC to docelowo ogromne space-sim MMO, a takie gry rzadko otrzymują dubbing. Ankieta ma na celu wybadać grunt pod wprowadzenie w przyszłości wsparcia technicznego w innych językach i ewentualne kinowe przetłumaczenie gry na dane języki. Nikt nigdzie i nigdy nie wspominał, że gra otrzyma inny dubbing poza angielskim.

@TigerXP

Poproszę argumenty, które potwierdzą, że Star Citizen to jawna ściema. Tylko sensowne argumenty, a nie tekst w stylu "Mają kasy jak lodu i powinni to skończyć wiele lat temu." - bo to właśnie jest ściema. 160 mln $ to nadal budżet mniejszy od niejednej z gier MMO już dostępnych na rynku. Na dodatek jeden księżyc w SC ma większą powierzchnię od całych otwartych światów w innych grach. Nie wspominając już o powierzchniach planet, gdzie co niektóre dorównują wymiarowo naszej Ziemii. Stworzenie całej zawartości, która jest planowana wymaga zdecydowanie więcej czasu niż raptem 5 lat produkcji.

Ściemą to by to było, gdyby zebrali pieniądze i zniknęli. Cloud Imperium Games jakoś nie zniknęło, a wręcz przeciwnie. Tydzień w tydzień publikują postępy prac, a to, co pokazywano na niedawnych prezentacjach istnieje, robi wrażenie i jest właśnie testowane przez graczy Evocati objętych umową NDA.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, LuKi965 napisał:

Poproszę argumenty, które potwierdzą, że Star Citizen to jawna ściema. Tylko sensowne argumenty, a nie tekst w stylu "Mają kasy jak lodu i powinni to skończyć wiele lat temu." - bo to właśnie jest ściema. 160 mln $ to nadal budżet mniejszy od niejednej z gier MMO już dostępnych na rynku. Na dodatek jeden księżyc w SC ma większą powierzchnię od całych otwartych światów w innych grach. Nie wspominając już o powierzchniach planet, gdzie co niektóre dorównują wymiarowo naszej Ziemii.

Po pierwsze jak czytam cos w stylu "planety w grze dorównuja wymiarowo ziemi" to juz mnie zbiera na smiech, po drugie skad masz te informacje które podałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Po pierwsze jak czytam cos w stylu "planety w grze dorównuja wymiarowo ziemi" to juz mnie zbiera na smiech, po drugie skad masz te informacje które podałes?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_video_games_to_develop - proszę bardzo, lista gier i kasa w nie włożona.

Co do rozmiaru planet, zobacz sobie gameplay'e z wersji 3.0.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mati-PL1993 napisał:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_video_games_to_develop - proszę bardzo, lista gier i kasa w nie włożona.

No dobra, ale o czym to swiadczy? Bo naprawde nie wiem po co wrzuciles tu tego linka.

26 minut temu, Mati-PL1993 napisał:

Co do rozmiaru planet, zobacz sobie gameplay'e z wersji 3.0.

No tak, bo przeciez gameplayom zawsze mozna ufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostęp do gry i o ile postępy są to są powolne. Raczej skończy się jak z Freelancerem (ten sam twórca). Duże obietnice, wiele z nich niespełnionych. Gra i tak jest świetna i do dziś ma tonę fanów. Dodatkowo przypominam że były już gry mniej ambitne które mimo że były w zaawansowanym stadium produkcji to nie wypaliły. Przykład - Everquest Next. Opracowali technologię ale nie mogli jej dowieźć do końca. Za dużo problemów się piętrzyło.

Końcowy efekt - produkcja anulowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TigerXP napisał:

No dobra, ale o czym to swiadczy? Bo naprawde nie wiem po co wrzuciles tu tego linka.

Pytałeś LuKi965 skąd posiada informacje które podał, to podałem ci źródło.

 

11 godzin temu, TigerXP napisał:

No tak, bo przeciez gameplayom zawsze mozna ufac.

Jeśli nie gameplayom to czemu innemu można bardziej zaufać jeśli nie ma jeszcze dostępu do produktu ?

 

8 godzin temu, dariuszp napisał:

Ja mam dostęp do gry i o ile postępy są to są powolne. Raczej skończy się jak z Freelancerem (ten sam twórca). Duże obietnice, wiele z nich niespełnionych. Gra i tak jest świetna i do dziś ma tonę fanów. Dodatkowo przypominam że były już gry mniej ambitne które mimo że były w zaawansowanym stadium produkcji to nie wypaliły. Przykład - Everquest Next. Opracowali technologię ale nie mogli jej dowieźć do końca. Za dużo problemów się piętrzyło.

Końcowy efekt - produkcja anulowana. 

Masz rację, obietnic jest sporo i jeszcze sporo zostało im do spełnienia, ale ważne że jak narazie to rzeczywistość powoli pokrywa się z obietnicami (nie licząc tych dotyczących premiery :P). Co do postępów, może nie są one powolne, a bardzo skokowe - niemal każda kolejna wersja wprowadzała widoczne i znaczące zmiany, tyle że nie udostępniają ich kawałek po kawałku, a paczkami. Tak samo teraz jest z wersją 3.0, tłuką ją prawie rok ale content jaki wprowadza jest ogromnym skokiem w przód mechaniki gry.
Ja osobiście nie patrzę na to ile to robią, ile mają kasy itp. a na to jaki jest progress i jak narazie jest on ciągły i stały.

Pozdrawiam

Edytowano przez Mati-PL1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mati-PL1993 napisał:

Pytałeś LuKi965 skąd posiada informacje które podał, to podałem ci źródło.

Moje pytanie bardziej tyczylo sie tych wielkosci swiata i planet, ale faktycznie, nie sprecyzowałem go odpowiednio. Nie zmiena to faktu ze ktos by mi odpisal ze gamepleye i zapewnienia twórców, ja bym odpisał ze akurat w to nie mozna wierzyc itp itd, troche jałowa dyskusja. 

 

15 minut temu, Mati-PL1993 napisał:

Jeśli nie gameplayom to czemu innemu można bardziej zaufać jeśli nie ma jeszcze dostępu do produktu ?

No wlasnie w dzisiejszych czasach niczemu i nikomu nie mozna ufac, poki gra nie wyladuje na dysku i samemu sie jej nie odpali.

Nie chce mi sie wdawac za bardzo w dyskusje kto ma racje, bo tak naprawde nikt z nas nie jest w stanie udowodnic swojej racji (bo umówmy sie ze udostepnienie gameplaya nie jest zadnym dowodem), zobaczymy co z tego bedzie. Aczkolwiek osobiscie stawiam na to ze bedzie to niezla klapa i przekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
 

No wlasnie w dzisiejszych czasach niczemu i nikomu nie mozna ufac, poki gra nie wyladuje na dysku i samemu sie jej nie odpali.

Nie chce mi sie wdawac za bardzo w dyskusje kto ma racje, bo tak naprawde nikt z nas nie jest w stanie udowodnic swojej racji (bo umówmy sie ze udostepnienie gameplaya nie jest zadnym dowodem), zobaczymy co z tego bedzie. Aczkolwiek osobiscie stawiam na to ze bedzie to niezla klapa i przekret.

I tutaj się zgadzam, w dzisiejszych czasach nie można w pełni ufać twórcom, choćby patrząc po piertwszych Watch Dogsach czy No Man's Sky. Ale nie można też z góry stawiać że coś jest przekrętem czy klapą, tak samo jak nie można mówić że coś na 1000% wyjdzie i będzie sukcesem tak jak twórcy powiedzieli. Dlatego też ja patrzę na progress ten co pokazują i ten co jest już w grze oraz z perspektywy czasu szacuję czy tempo przyrostu jest w miarę adekwatny. W rzadnym razie nie zarzekam się że Star Citizen wyjdzie na 100%, że to pewniak, ale patrząc na projekt z perspektywy czasu (a śledzę go regularnie i dogłębnie od samego początku) to jak narazie nic nie wskazuje żeby projekt miał paść.

Ta dyskusja jest faktycznie nie do rozstrzygnięcia do czasu albo premiery, albo upadku, dlatego ważne jest żeby podejśc do tematu obiektywnie i nie wpadać w skrajności sugerując się tym co napiszą w sieci (oczywiście bez pokrycia dowodami), bo niestety tak jak projekt ma sporo zwolenników, tak równie wiele ma wrogów.

Szanuję twoją opinię i nie zaamierzam przekonywać na siłę bo gra powinna bronić się sama, jednak dodanie frazy typu "moim zdaniem to przekręt" sporo zmienia i kompletnie inaczej się odbiera niż jak ktoś napisze "to przekręt", drobnostka a znacząco zmienia kontekst :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
40 minut temu, AlSandro napisał:

Nie zagłosuję . Mam dosyć kaleczenia świetnych gier polskim dubbingiem . Chyba że będę miał 100 % gwarancję instalacji gry według moich preferencji , a nie przynależności do regionu . Polonizacje tylko przez napisy . Kochaćie dubbing to muszę zacząć się starać żeby wszystkie piosenki były dubbingowane . Skoro można z aktorami to dlaczego nie z piosenkarzami . To i to to głos.

Nie poplacz sie. Spinasz poslady jakby od tego zalezalo Twoje zycie. Niektorzy wola pelen dubbing, miedzy innymi ja, zakladajac ze jest dobrze zrobiony. Oczywiscie musi sie zaraz znalezc banda ignorantów krzyczacych "Ucz sie angielskiego!!!" i nie przetlumaczysz takim ze znasz angielski, pewnie nawet lepiej niz oni.

Juz pomijam fakt ze star citizen to jawna sciema i kazdy kto ma troche oleju w glowie to wie.

 

Gratuluję języka wypowiedzi, jasnowidzenia i ogólnie mądrości życiowej . Jestem zainteresowany tym produktem i chcę mieć prawo wyboru do grania w orginalną wersję gry . Czy gra będzie dubbingowana obchodzi mnie mniej . Nie jestem twoim rodzicem , bratem,siostrą lub kolegą by ciebie do czegokolwiek nakłaniać . Co do pośladów mało na ten temat wiem ... O gustach dyskutował nie będę . Jeden kocha disco polo inny nie koniecznie. Ideą gier MMORPG było/jest łączenie graczy wielu krajów . Zwykle językiem uniwersalnym w takich gra jest język angielski . Tylko tyle .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem ?

Coraz większa społeczność skupiająca się wokół Star Citizen skłoniła twórców gry do zastanowienia się nad dodaniem kolejnych wersji językowych. W dalszej przyszłości planowane jest przygotowanie wielu wersji, lecz ekipa poprosiła graczy o opinie, na których językach powinna skupić się przede wszystkim. Przygotowano zatem ankietę, w której można głosować na różne języki - m.in. polski.

Nie zagłosuję . Nie jestem tym zainteresowany. Chcę mieć PRAWO WYBORU do grania w orginalną wersję gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować