Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Rome 2 z nowym dodatkiem cztery lata po premierze

7 postów w tym temacie

Tak myslalem... To lepsze niz nic bo Warhammer jakkolwiek dobry nie ejst dla mnie.... Przewidzialem ze to bedzie dodatek do Rzymu ale wolalbym pelnoprawna czesc i moze nie koniecznie Rzymu... Dla mnie ida na latwizne... Mieli robic kolejna gre oparta o realia historyczne a nie dodatek do kolejnej gry opartej o realia historyczne... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie tylko na to mapa mniejsza niz w oryginale... Prowincje niezwykle nudne bo zbyt wielkie.... To samo bylo w Empire.. Prowincja= Francja, Prowincja = Hiszpania... Zupelnie gra traci immersje gdy takie prowincje robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili jakiegoś dlc dodające mechaniki albo jakieś frakcje do podstawki to pierwszy rzuciłbym się do kupna. A tak to sam nie wiem. Trzeba będzie zobaczyć recenzje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CDRV napisał:

Tak myslalem... To lepsze niz nic bo Warhammer jakkolwiek dobry nie ejst dla mnie.... Przewidzialem ze to bedzie dodatek do Rzymu ale wolalbym pelnoprawna czesc i moze nie koniecznie Rzymu... Dla mnie ida na latwizne... Mieli robic kolejna gre oparta o realia historyczne a nie dodatek do kolejnej gry opartej o realia historyczne... ;/

Przecież robią kolejną grę opartą o realia historyczne i wiadomo to od ponad roku. Niejednokrotnie mówili że oprócz Warhammera, pracują teraz nad: DLC do jednego ze starszych tytułów (czyli Empire Divided), samodzielną grą bazującą na jednym ze starszych tytułów (coś w stylu Zmierzchu Samurajów do Shoguna 2) i całkiem nową grą umiejscowioną w przedziale czasowym którego seria jeszcze nie dotykała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reffan napisał:
CDRV napisał:

Tak myslalem... To lepsze niz nic bo Warhammer jakkolwiek dobry nie ejst dla mnie.... Przewidzialem ze to bedzie dodatek do Rzymu ale wolalbym pelnoprawna czesc i moze nie koniecznie Rzymu... Dla mnie ida na latwizne... Mieli robic kolejna gre oparta o realia historyczne a nie dodatek do kolejnej gry opartej o realia historyczne... ;/

Przecież robią kolejną grę opartą o realia historyczne i wiadomo to od ponad roku. Niejednokrotnie mówili że oprócz Warhammera, pracują teraz nad: DLC do jednego ze starszych tytułów (czyli Empire Divided), samodzielną grą bazującą na jednym ze starszych tytułów (coś w stylu Zmierzchu Samurajów do Shoguna 2) i całkiem nową grą umiejscowioną w przedziale czasowym którego seria jeszcze nie dotykała.

Czyli jest nadzieja ze dadza cos w co bede chcial zagrac, dobrze wiedziec! :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować