Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Xboksa: - być może za mało uwagi poświęcaliśmy grom na wyłączność

17 postów w tym temacie

Ciekawe kiedy Microsoft uświadomi sobie, że wydawanie gier jednocześnie na xboxa i pc to nie do końca exclusivy jakich ta konsola potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bystrzacha . Nie wierze w to , ze ta firma sie podniesie nawet w nastepnej generacji . Nawet gdy sony przegrywalo w poprzedniej przez problemy z projektowaniem gier na ps3 to koniec koncow jak dla mnie zniszczyli micro swoimi grami. A te tłuki klepia te same bzdety i nic z tym nie robia. Na gadaniu sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie gadają co chcą. Przegrali na całej linii. Za jakiś czas nawet Switch ich może przegonić. Ten sprzedaje się szybciej jak Xbox One.

Zawalili premierę głupim DRM-em, promowaniem telewizora zamiast gier i doliczeniem 100$ za bezużytecznego kinecta.
Zawalili po premierze nie wydając nawet jednego prawdziwego system sellera.
Zawalili jeżeli chodzi o współpracę z małymi studiami. Dopiero po paru sukcesach Sony zorientowali się że dali ciała (odmawiali małym studiom które później wypuszczały dobre gry na wyłączność Playstation).
Zawalili jeżeli chodzi o moc konsoli.
W ciągu kilku lat nie wydali jednego porządnego EX-a.
Zawalili teraz ponownie wydając mocniejszą wersję Xboxa gdzie... nie ma na to porządnych gier żeby tą moc pokazać. A za chwilę wejdzie kolejna generacja.

W skrócie - zastanawiam się co ten Microsoft robi. Olał rynek konsol czy jak? Za chwilę Sony będzie miało tylko Nintendo za prawdziwego konkurenta. Samo Nintendo zamiast na mocy, grafice itp skupiło się na tym co w grach najważniejsze. Na gameplayu. Efekt taki że wydali już 2 gry które są jednymi z najlepiej ocenianych gier w historii. A switch ma dopiero miesiące a nie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladam porownania tych twoich gier multi i roznice albo sa zerowe albo doslownie ledwo zuwazalne wiec jestes dzieciuchem ktory bedzie chcwalil swoje na zasadzie kupilem i jest najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MowPoLucku napisał:

Wojna w komentarzach za 3,2,1....

Kolega chyba nowy. Czasy świetności i wojenek w komentarzach na gramie się bezpowrotnie umarły. Brakuje mi tego troszkę imo :(. Już bez offtopa exy kwestia gustu jedni wolą te na konsole Amerykanów inni wolą te skierowane na system Japończyków. Mi zawsze bardziej pasowały exy na PS'a i to od czasów pierwszego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MisioKGB napisał:

Kolega chyba nowy. Czasy świetności i wojenek w komentarzach na gramie się bezpowrotnie umarły. Brakuje mi tego troszkę imo :(. Już bez offtopa exy kwestia gustu jedni wolą te na konsole Amerykanów inni wolą te skierowane na system Japończyków. Mi zawsze bardziej pasowały exy na PS'a i to od czasów pierwszego modelu.

Jak sobie przypomnę te wielkie plany i wizje, jakie Wiktor Cegła malował i do realizacji których sprowadzał tutaj Krzysztofa Ogrodnika to mozna się tylko zaśmiać patrząc, jak to się wszystko skończyło piękną katastrofą (zresztą z tamtej ekipy to chyba też tylko niedobitki w postaci Pepsiego i Lucasa zostały). Obecnie chyba tylko don kiszotowanie Serfina i Nowackiego w kwestii Social Justice wywołuje jakikolwiek ruch. 

Kiedyś news typu Nioh na PC czy Pillars of Eternity na konsolach to byłaby bitwa w komentarzach w ciagu najdalej 5 minut, a teraz? Nic.

 

Edytowano przez Bambusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bambusek napisał:

Kiedyś news typu Nioh na PC czy Pillars of Eternity na konsolach to byłaby bitwa w komentarzach w ciagu najdalej 5 minut, a teraz? Nic.

Może z biegiem lat ludzie stają się mniej dziecinni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:

Może z biegiem lat ludzie stają się mniej dziecinni?

 

A jak są na innych stronach to nagle się cofają? :) Niestety, po prostu tutaj zaczyna hulać wiatr, ludziom się nie chce komentować. Przy czym dotyczy to wszystkich serwisów, ale na gramie akurat mocno to widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Bambusek napisał:

 

A jak są na innych stronach to nagle się cofają? :) Niestety, po prostu tutaj zaczyna hulać wiatr, ludziom się nie chce komentować. Przy czym dotyczy to wszystkich serwisów, ale na gramie akurat mocno to widać. 

7000 postów? Ty jesteś na forum dłużej ode mnie kolego :) Ludziom się nie chce komentować, bo każda minuta jest cenna, bo trzeba za czymś gonić, bo teraz to jest Insta, Snap, Fejs i sto innych pierdół, dzięki którym dzieciaki chodzą jak w zegarku a starzy? Starzy już nie komentują bo mają rodziny, dzieci i inne priorytety, a ich ostatnim spełnionym marzeniem jest kupno Divinity II i granie po nocach jak dzieci i żona śpi póki nie przejdą tych 150 godzin kampanii, przy okazji przypominając sobie stare czasy Baldura :)

 

22 godziny temu, fenr1r napisał:

Może z biegiem lat ludzie stają się mniej dziecinni?

Nope, gdyby tak było to pod każdym postem związanym chociażby z polityką nie widziałbym tych ogromnych rażących w oczy postów pisanych wielką literą i nic nie wnoszących do tematu prócz jadu niepopartego jakimkolwiek obyciem i wiedzą życiową. Wystarczy wejść na news na wirtualnej, żeby się przekonać, że internet powinien być dostępny tylko po teście na inteligencje.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MisioKGB napisał:

7000 postów? Ty jesteś na forum dłużej ode mnie kolego :) Ludziom się nie chce komentować, bo każda minuta jest cenna, bo trzeba za czymś gonić, bo teraz to jest Insta, Snap, Fejs i sto innych pierdół, dzięki którym dzieciaki chodzą jak w zegarku a starzy? Starzy już nie komentują bo mają rodziny, dzieci i inne priorytety :)

 

Nope, gdyby tak było to pod każdym postem związanym chociażby z polityką, nie widziałbym tych ogromnych, rażących w oczy, wypowiedzi pisanych wielką literą, nic nie wnoszących do tematu prócz jadu niepopartego jakimkolwiek obyciem i wiedzą życiową. Wystarczy wejść na news na wirtualnej, żeby się przekonać, że internet powinien być dostępny tylko po teście na inteligencje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MisioKGB napisał:

7000 postów? Ty jesteś na forum dłużej ode mnie kolego :) 

Ja tu byłem jak gram jeszcze nie był gramem, tylko stroną CD Projektu :) Jak jeszcze istniał wbudowany czat (chociaż nie wiem czy posty z tamtego okresu przeszły, chyba nie), a Neostrada to był wprowadzany powoli luksus. Potem byłem jak zachodziły zmiany, nadal pod CDP, i od początków istnienia grama jako mniej lub bardziej samodzielnego serwisu. Więc zasadniczo widziałem tutaj wszystko xD 

A, że ludziom się już nie chce komentować to prawda, a nie pomaga też fakt, że nowy system działa jak działa i potrafią być komentarze pod artykułem, a na głównej dalej pokazuje, że 0. 

Edytowano przez Bambusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bambusek napisał:

Ja tu byłem jak gram jeszcze nie był gramem, tylko stroną CD Projektu :) Jak jeszcze istniał wbudowany czat (chociaż nie wiem czy posty z tamtego okresu przeszły, chyba nie), a Neostrada to był wprowadzany powoli luksus. Potem byłem jak zachodziły zmiany, nadal pod CDP, i od początków istnienia grama jako mniej lub bardziej samodzielnego serwisu. Więc zasadniczo widziałem tutaj wszystko xD 

A, że ludziom się już nie chce komentować to prawda, a nie pomaga też fakt, że nowy system działa jak działa i potrafią być komentarze pod artykułem, a na głównej dalej pokazuje, że 0. 

Szanuje szanuje :) ja dodam od siebie, że mnie to najbardziej irytują komentarze, które się nie chcą dodawać, gdybym nie był tak uparty to sam bym przestał komentować cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bambusek napisał:

Ja tu byłem jak gram jeszcze nie był gramem, tylko stroną CD Projektu

Tjaaa... Stare dobre czasy... Za niewiele ponad miesiąc minie mi 15 latek od rejestracji na tym forum. Może ilość postów na to nie wskazuje, bo różne koleje losu mnie przewiewały, ale moja data rejestracji to 28 grudnia 2002 roku... To dopiero zamierzchła starożytność, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować