Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom - zobacz gameplay z wersji na Nintendo Switch

6 postów w tym temacie

„Jeśli zastanawialiście się, jak wygląda na nowych platformach, poniżej znajdziecie odpowiedź:”

Ja widzę tylko gameplay na Nintendo Switch. Na jakich jeszcze NOWYCH PLATFORMACH mogę to zobaczyć??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Numenpl napisał:

Gameplay na Xbox One to NIE JEST wersja na nowych platformach :) Bo już dawno temu został wydany. Mnie chodzi o to, że Pani Kasia pisze o nowych platformach w liczbie mnogiej, podczas gdy sam news tyczy się wersji na Switcha. Ileż więc tych wspomnianych nowych platform jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Colidor napisał:

Tak między nami mówiąc, to zastanawiam się po co oni tę kobietę tutaj jeszcze trzymają? 90% (chyba nawet zaniżyłem) jej tekstów ma wytykane błędy i nic się nie dzieje. Kurna: jakby w pracy na mnie tak narzekali, to już bym dawno wyleciał na zbity ryj, a tutaj? Trzymają, jakby nie wiem kim była i jeszcze dostaje pieniądze za takie wypociny... Toż to gorsze niż trollowanie SSa w tych jego pseudo felietonach, które ewidentnie mają na celu jedynie wywołanie gównoburzy, a co za tym idzie zwiększenie odsłon - na szczęście, z tego co widzę, ludzie przestali już karmić trolla, więc może mu przejdzie? Smutne to i tylko pokazuje jak bardzo Gram się stacza. :/

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować