Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze lubią DLC, o ile są one wypełnione ciekawą zawartością

9 postów w tym temacie

Ja proponuję pozbyć się całkowicie przepustek, DLC i innych dziadostw i wrócić do wydawania pełnoprawnych dodatków jak za starych czasów. Pomarzyć można, ale może kiedyś tak będzie znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzanie gry o dodatki mnie nie irytuje, o ile są to gry multi lub mmo.

W przypadku gier dla pojedynczego gracza tytuł powinien być dopracowany tak bardzo, że aż nie ma miejsca na dodanie nowej zawartości, bo po prostu nie będzie potrzebna. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Lamenre napisał:

Rozszerzanie gry o dodatki mnie nie irytuje, o ile są to gry multi lub mmo.

W przypadku gier dla pojedynczego gracza tytuł powinien być dopracowany tak bardzo, że aż nie ma miejsca na dodanie nowej zawartości, bo po prostu nie będzie potrzebna. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Masz na mysli dodatki czy dlc, bo to jakby troche jednak co innego. Jesli dodatki to popatrz jak wygladaja dodatki do takich wiedzminówm czy chociazby do starego gothica 2, tutaj dopracowanie gry nie ma nic do rzeczy akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany odkrycie. dCL nie sął złe dlatego, że są. Od wieków były dodatki do gier, jak choćby HoMM III: Armageddon's Blade. Złe jest wycinanie "ddatkó" z podstawki, albo sprzedawanie za 4 $ 2 pistoletów (no, chyba, że jako element akcji charytatywnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
40 minut temu, Lamenre napisał:

Rozszerzanie gry o dodatki mnie nie irytuje, o ile są to gry multi lub mmo.

W przypadku gier dla pojedynczego gracza tytuł powinien być dopracowany tak bardzo, że aż nie ma miejsca na dodanie nowej zawartości, bo po prostu nie będzie potrzebna. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Masz na mysli dodatki czy dlc, bo to jakby troche jednak co innego. Jesli dodatki to popatrz jak wygladaja dodatki do takich wiedzminówm czy chociazby do starego gothica 2, tutaj dopracowanie gry nie ma nic do rzeczy akurat.

Malbo NWN 2: Maskę Zdrajcy. Uznawana za dodatek, bo kontynuuje historię z podstawki i nie ma 3, tlyko 2 w tytule, ale  to praktycznie osobna gra.Poza tym sorry, ale ZAWSZE będzie coś do dopowiedzenia. Tak działają prawdizwe dodatki Serce z Kamienia oraz Krew i Wino też mogłyby być wydane po prostu jako osobne gry kosztem tego, że nie moglibyśmy przensić wyposarzenia miedzy nimi i podstawką. Ale te historie nie łaczą sie jakos mocno z podstawką w dodatku są wystarczaaćo duże. To nie jest jak w Mass Effekcie, gdzie dodatek pozwala na zrekrutowanie gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę to tak. Kupię WSZYSTKO jeżeli uznam że to co kupuje jest warte swojej ceny. Jak płacę pełną cenę za grę a twócy chcą zedrzeć ze mnie ekstra za nowy miecz to się zapytam - w grze kosztującej 60 dolarów jest 1000 mieczy, mapy, tekstury, dźwięki, questy itp, dlaczego chcesz 1$ za miecz? Pogięło Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ja tam widzę to tak. Kupię WSZYSTKO jeżeli uznam że to co kupuje jest warte swojej ceny. Jak płacę pełną cenę za grę a twócy chcą zedrzeć ze mnie ekstra za nowy miecz to się zapytam - w grze kosztującej 60 dolarów jest 1000 mieczy, mapy, tekstury, dźwięki, questy itp, dlaczego chcesz 1$ za miecz? Pogięło Cię?

Wystarczy spojrzeć na Wieśka. Obwecnie W3 ze wszystkimi dodatkami to koszt 159 zł. Złota edycja AC:Origins z SP, w którym nie ma wszystkich dodatkó koszuje za to 99,99 $. prawie Jakieś 360-370 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować