Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Nioh: Complete Edition na PC - bez pada ani rusz

2 posty w tym temacie

Po pierwsze: w Wiedźminie 2 również nie dało się zmienić rozdzielczości w grze - umożliwiał to jedynie launcher. Nie wiem czy tam było to również wymienione jako wada i to tak rażąca, że aż umieszczona w oceniaczce.

Po drugie: dlaczego od razu pada od PS4 lub XOne? Sam gram padem od X360 i sprawuje się doskonale - zresztą nim gram we wszystkie gry darksoul'owe i nigdy nie potrzebowałem czegoś więcej. Z ciekawości podpiąłem stareńkiego pada od PSXa (tak: pierwszego PSa) i co? Również działa, więc proszę Cię: gdzie 200 zeta za pada, skoro takim za 40 PLN już też spokojnie grę można obsługiwać. :P Ba: podejrzewam, ze dowolny "noname" też się sprawdzi - ale Ty musiałeś od razu wymienić najdroższe opcje? ;)
BTW: obie wady IMO za bardzo zaniżają ocenę - 2 to po prostu czepianie się na siłę, a pierwsza jest zależna od człowieka - ja mam ją totalnie w du...żym poważaniu. Jak dla mnie spokojnie 9/10!

Abstrahując: jeśli komuś nie wpadnie achik za zabicie pierwszego bossa (Executioner Derrick) i zacznie z tego powodu grać od nowa to... niech tego nie robi!!! Achik za jego ubicie pojawia się... w ostatniej misji, gdy można z nim walczyć opcjonalnie. ;)

Poza tym grą jaram się jak nie wiem co: chyba wszystko przez to, że baaaardzo przypomina mi... Tenchu - podział na misje, otwarty świat w każdej z nich, wybór broni/akcesoriów i różne możliwości podejścia do tematu - aż się łezka w oku zakręciła na to wspomnienie.

Jedno tylko mnie "niesmaczy": szeregowi przeciwnicy rzadko kiedy zrobią nam qq - za to bossowie... Ci to mają ebnięcie! Przy Nue myślałem, że wyrwę sobie włosy z głowy, by później chcieć powtarzać tę czynność przy walce z Great Centipede. Jednakże jak to w takich grach bywa: satysfakcja z ubicia bossa jest naprawdę nieziemska - na dodatek TRZEBA to najpierw zrobić samemu, by móc przechodzić bossów, czy lokacje, w coopie - nie to co w DSach.

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować