Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy ARK: Survival Evolved zaczynają myśleć nad sequelem

12 postów w tym temacie

TigerXP napisał:

A to przypadkiem nie do tej gry robili DLC, podczas gdy sama gra byla jeszcze we wczesnym dostepie?

Mało tego, trzeba było zapłacić :D

Świat się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Feno napisał:

Mało tego, trzeba było zapłacić :D

Świat się kończy...

Taa gra ledwo wyszla, a oni juz cos tam pisza o sequelu i to niedlugo. To co sie dzieje w branzy to po prostu tragedia. Nawet juz mi sie tego komentowac nie chce. Dobrze ze czlowiek wychowal sie na grach gdzie kazdy mogl zagrac wczesniej w demo, gdzie dodatek to byl dodatek, a nie jakies popierdółki w stylu dlc i zbroi dla konia, gdzie na sieci nie bylo p2w bo kazdy mial to samo, gdzie nie bylo lootboxów i całego tego gówna. A teraz nie ma juz czasu na zbyt wiele gier, wiec wybiera sie te najbardziej wartosciowe. I tak sobie mysle o blizzardzie i co jak co, ale kupujac ich gre (juz pomijam czy ktos lubi ich produkty czy nie) to chociaz mam pewnosc ze gra bedzie wspierana bardzo dlugo i ze nigdy nie bedzie p2w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TigerXP napisał:

Taa gra ledwo wyszla, a oni juz cos tam pisza o sequelu i to niedlugo. To co sie dzieje w branzy to po prostu tragedia. Nawet juz mi sie tego komentowac nie chce. Dobrze ze czlowiek wychowal sie na grach gdzie kazdy mogl zagrac wczesniej w demo, gdzie dodatek to byl dodatek, a nie jakies popierdółki w stylu dlc i zbroi dla konia, gdzie na sieci nie bylo p2w bo kazdy mial to samo, gdzie nie bylo lootboxów i całego tego gówna. A teraz nie ma juz czasu na zbyt wiele gier, wiec wybiera sie te najbardziej wartosciowe. I tak sobie mysle o blizzardzie i co jak co, ale kupujac ich gre (juz pomijam czy ktos lubi ich produkty czy nie) to chociaz mam pewnosc ze gra bedzie wspierana bardzo dlugo i ze nigdy nie bedzie p2w.

Haha, jasne.

Overwatch, HotS - lootboxy

Hearthstone - trzeba bulić za drogie dodatki

I najlepsze - Diablo III - sławny RMAH i Nekromanta za 15 dolców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, fenr1r napisał:

Overwatch, HotS - lootboxy

Ale poza wygladem skórek i mountami to nie ma zadnego wplywu na gre. 

 

30 minut temu, fenr1r napisał:

Hearthstone - trzeba bulić za drogie dodatki

Nie wiem, nie gralem.

30 minut temu, fenr1r napisał:

I najlepsze - Diablo III - sławny RMAH i Nekromanta za 15 dolców

RMAH został zlikwidowany z tego co wiem. A nekromanta jak to nekromanta, troche niechlubny wyjątek, jednak gdyby w polsce zarabialo sie normalnie to te 15 (czemu piszesz o dolarach w ogóle?) euro wcale duzo by nie bylo, zreszta do skonczenia gry byl on niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed chwilą marudziłeś o lootboxach i gównianym DLC, a Blizz ma dokładnie to w swoich grach. Nekromanta to właśnie takie gówniane DLC. Grim Dawn tez ostatnio dostał taką klasę za 18 dolarów, ale oprócz tego był jeszcze Inkwizytor, nowy loot, bossowie i 2 dodatkowe akty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiles sie tego nekromanty, to akurat wyjatek potwierdzajacy regule. I nie porównuj lootboxów z hotsa czy overwatcha, do takich z chociazby z nowego battlefronta, czy miktotransakcji w nowym NFS-ie. Powtórze bo widze do Ciebie nie dociera - u blizza to tylko kosmetyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2017 o 23:09, TigerXP napisał:

Przyczepiles sie tego nekromanty, to akurat wyjatek potwierdzajacy regule. I nie porównuj lootboxów z hotsa czy overwatcha, do takich z chociazby z nowego battlefronta, czy miktotransakcji w nowym NFS-ie. Powtórze bo widze do Ciebie nie dociera - u blizza to tylko kosmetyka!

Nova Covert Ops to kolejne 3 wyjątki? :D

Lootboxy, mikrotransakcje i gówniane DLC są be, chyba że od Blizz, to wtedy jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, fenr1r napisał:

Nova Covert Ops to kolejne 3 wyjątki? :D

Lootboxy, mikrotransakcje i gówniane DLC są be, chyba że od Blizz, to wtedy jest fajnie.

Nova Covert Ops - 3 dlc - w sumie 9 misji - za okolo 60 pln. Jakas polowa kampanii normalnej czesci starcrafta 2 i Ty chcesz to za darmo? Mniemam ze sam pracujesz za darmo i oczekujesz ze wszystko bedzie dzialalo za darmo, ale zdradze Ci tajemnice: ten swiat tak nie dziala :) W normalnym swiecie trzeba za wszystko placic.

Zreszta po co sie produkuje, skoro nie widzisz róznicy pomiedzy lootboxami z takiego hotsa czy overwatcha, a nowego battlefronta, to znaczy ze niezly ignorant z Ciebie. Pozdrów ekipe z ciemnogrodu :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TigerXP napisał:

Nova Covert Ops - 3 dlc - w sumie 9 misji - za okolo 60 pln. Jakas polowa kampanii normalnej czesci starcrafta 2 i Ty chcesz to za darmo? Mniemam ze sam pracujesz za darmo i oczekujesz ze wszystko bedzie dzialalo za darmo, ale zdradze Ci tajemnice: ten swiat tak nie dziala :) W normalnym swiecie trzeba za wszystko placic.

Zreszta po co sie produkuje, skoro nie widzisz róznicy pomiedzy lootboxami z takiego hotsa czy overwatcha, a nowego battlefronta, to znaczy ze niezly ignorant z Ciebie. Pozdrów ekipe z ciemnogrodu :P 

O ile rozumiem, że w HotS ma to jakiś sens, w Overwatch mniejszy (bo to gra za 60 dolców), to nikt mi nie wciśnie, że Nova Covert Ops oraz Nekromanta to jest dobra zawartość za dobrą cenę. Nie jestem aż tak naiwny. Może dla zaślepionych fanów Blizza to jest normalne, ale dla mnie oba DLC to zwykły skok na kasę i wolę wydać te pieniądze na wspomniany Ashes of Malmouth do GD, który właśnie jest jak dawne dodatki do gier sprzed wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować