Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars Battlefront II z obniżonym kosztem odblokowania bohaterów. EA ulega krytyce

14 postów w tym temacie

„Luke'a Skywalkera i Dartha Vadera zakupimy teraz za 15000 kredytów, Palpatine'a, Chewbaccę i Leię za 10000 kredytów, a Idena za 5000 kredytów.”

Idena zakupimy za 5000 kredytów? To to nagle facet się zrobił??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyyyy gracze narzekali na "pay 2 win", a ceny bohaterów to swoją drogą xd. Żałosne te EA. Tą informacją nie skuszą mnie do kupienia tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„Luke'a Skywalkera i Dartha Vadera zakupimy teraz za 15000 kredytów, Palpatine'a, Chewbaccę i Leię za 10000 kredytów, a Idena za 5000 kredytów.”

Idena zakupimy za 5000 kredytów? To to nagle facet się zrobił??? :)

Ostatnio wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„Luke'a Skywalkera i Dartha Vadera zakupimy teraz za 15000 kredytów, Palpatine'a, Chewbaccę i Leię za 10000 kredytów, a Idena za 5000 kredytów.”

Idena zakupimy za 5000 kredytów? To to nagle facet się zrobił??? :)

Czego oczekujesz od ludzi, których jedynym zadaniem jest przepisywanie bez zrozumienia newsów, z zagranicznych serwisów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaku napisał:

Yyyyyyyyy gracze narzekali na "pay 2 win", a ceny bohaterów to swoją drogą xd. Żałosne te EA. Tą informacją nie skuszą mnie do kupienia tego syfu

Żałosny jesteś Ty... "Gracze" narzekali właśnie, że 60k kredytów to za drogie odblokowanie bohaterów. Więc zmienili ceny żeby jacyś frajerzy mogli to w ogóle obblokować, a osoby potrafiące grać oblokują wszystkich bohaterów w 12-13h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowny raban. Gracze mają wielki ból czterech liter, tylko i wyłącznie dlatego bo okazało się, że trzeba grać, żeby odblokować zawartość w grze. A teraz progi zostały obniżone, i co? I jajco, po premierze gracze będą narzekać, że nie ma po co grać dłużej. Powiadam wam, współcześni gracze to banda rozkapryszonych szczeniaczków, a co gorsza, portale branżowe tylko promują takie postawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wielkie EA posłuchało graczy... Oczywiście, ta akcja była dokładnie zaplanowana od samego początku, by pokazać jak to oni "słuchają graczy". Jak ten jeden kolega co chce zaimponować jakiejś dziewczynie, więc namawia drugiego kolegę by napadł ową dziewczynę, a on nagle znikąd się pojawi i ją uratuje.

Miałem kupić jak zaczną się pojawiać jakieś ciekawsze postacie, ale skoro najprawdopodobniej na każdego będę musiał grindować, to chyba całkowicie oleję tą grę. Nie po to ktoś buli pełną cenę, by jeszcze coś odblokowywać w grze za którą zapłacił, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysior-a napisał:
Flaku napisał:

Yyyyyyyyy gracze narzekali na "pay 2 win", a ceny bohaterów to swoją drogą xd. Żałosne te EA. Tą informacją nie skuszą mnie do kupienia tego syfu

Żałosny jesteś Ty... "Gracze" narzekali właśnie, że 60k kredytów to za drogie odblokowanie bohaterów. Więc zmienili ceny żeby jacyś frajerzy mogli to w ogóle obblokować, a osoby potrafiące grać oblokują wszystkich bohaterów w 12-13h...

Jestem na tyle żałosny żeby pamiętać że BF-y w świecie SW nigdy nie miały bohaterów do odblokowania a nagle są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze słusznie mogli wytknąć zbyt długi grind tylko w sytuacji jeśli można przyspieszyć zbieranie punktów za normalny hajs. W przeciwnym wypadku to przecież jest gra, a w grę się gra i zdobywa punkty... Czy fani Elexa też powinni atakować Piranhe za to, że za zębacza dostaje się 50 expa, a nie 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PokerMorda napisał:

Bezsensowny raban. Gracze mają wielki ból czterech liter, tylko i wyłącznie dlatego bo okazało się, że trzeba grać, żeby odblokować zawartość w grze. A teraz progi zostały obniżone, i co? I jajco, po premierze gracze będą narzekać, że nie ma po co grać dłużej. Powiadam wam, współcześni gracze to banda rozkapryszonych szczeniaczków, a co gorsza, portale branżowe tylko promują takie postawy...

A co mamy robić? Przecież EA od paru lat coraz bardziej rucha graczy. Oprzytomnij.

To że zmienili coś to nie znaczy, że jest nagle cacy. Po prostu nie dawać tym chytrusom ani grosza aż nie zmądrzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysior-a napisał:
Flaku napisał:

Yyyyyyyyy gracze narzekali na "pay 2 win", a ceny bohaterów to swoją drogą xd. Żałosne te EA. Tą informacją nie skuszą mnie do kupienia tego syfu

Żałosny jesteś Ty... "Gracze" narzekali właśnie, że 60k kredytów to za drogie odblokowanie bohaterów. Więc zmienili ceny żeby jacyś frajerzy mogli to w ogóle obblokować, a osoby potrafiące grać oblokują wszystkich bohaterów w 12-13h...

Nie odblokują ty mój misiu pysiu, bo nagrody za mecz są statyczne, takie same dla każdej osoby nieważne czy jesteś pierwszy czy ostatni w tabeli więc generalnie siedzenie AFK i oglądanie Netflixa daje tyle samo co spinanie się o każdy kill :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PokerMorda napisał:

Bezsensowny raban. Gracze mają wielki ból czterech liter, tylko i wyłącznie dlatego bo okazało się, że trzeba grać, żeby odblokować zawartość w grze. A teraz progi zostały obniżone, i co? I jajco, po premierze gracze będą narzekać, że nie ma po co grać dłużej. Powiadam wam, współcześni gracze to banda rozkapryszonych szczeniaczków, a co gorsza, portale branżowe tylko promują takie postawy...

Czlowieku odblokowanie wszystkiego w PayDayu2, właczajać w to zapełnienie wszystkich slotów na maski i broń zmodyfikowanymi egzemplarzami i zrobienie wsyzstkich osiagnięć (włącznie z DLC) zajęło mi miesiac łacznego czasu gry. Tu mówimy o pół roku. Przecietny, pracujący cżłowiek grajać 3-9 godzn na tydzień musiałby grać 3,4-10 lat. Tu nie chodzi o "współczesnych graczy". Spora cześć z nas to weterani majacy po 25-40 lat. Nasza reakcja bierze sie właśnie z tego, zę pamietamy jak było kiedyś. To po twojej stronie są gimbazjalni i licbazjalni fanboye wdajacy cąłe kieszonkowe na miktrotransakcje i syfiate, przepłacone DLC. I nic nie zmniejszyli, bo w tym samym czasie ponoc zmniejszyli nagrody. O ten sma procent. Teraz zlikwidowali mikro, ale czasowo, żeby dtacy jak ty rzuciły się na portfele rodziców.

Poza tym nie gra sie dla odblokowania postaci (po co ja odlblokowywać, skoro po odblokowaniu ostatniej nią nie zagrasz, tylko wywalisz grę "bo skończona"), tylko dla przyjemnosci z grania. A jak chcesz w coopie utryzmać graczy to rób eventy i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować