Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Wings of Liberty dostępne w modelu free-to-play

14 postów w tym temacie

Ja tam się ciesze z tego ruchu. WoL miałem, więc niedawno pokazał mi się gifcik na koncie i odblokowało Heart of the Swarm :) Jeden zakup mniej, bo czy bardziej czy mniej udany jest StarCraft II w opinii różnych osób to i tak kampanie singlowe zamierzam przejść wszystkie. Mnie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jak kiedyś chciałem upolować WoL i HotS w jakiejś promocji, to za Chiny nigdzie. A jak kupiłem i ostrzę zęby na LotV, tak teraz większość tego co mam jest za darmo. :D Ehhhh, gdybym wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaboll29A napisał:

Osoby które wykupiły wszystkie dodatki nic nie dostaną?

Nom. Mogliby zrobić jak UbiSoft przy AC:U, gdzie jak gracze dostawali DLC za darmo to ci, którzy już mieli dosawali inną grę. Nawet CDP Red przy Wieśku 2 jak dodał wszystkim wszystkie DLC to zrekompensował tym, co już mieli przez to, że też dostali te, któych nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechali EA, ale niech też nie udają niewiniątek, teraz ActiBlizz to już jest drugi moloch i gdyby teraz wydawali kolejnego StarCrafta to przynajmniej zaczeliby się zastanawiać nad jakimiś podpierdółkomikrotransakcjami, bo nowy trend, a hajs to hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MisioKGB napisał:

Pojechali EA, ale niech też nie udają niewiniątek, teraz ActiBlizz to już jest drugi moloch i gdyby teraz wydawali kolejnego StarCrafta to przynajmniej zaczeliby się zastanawiać nad jakimiś podpierdółkomikrotransakcjami, bo nowy trend, a hajs to hajs.

Pewnie tak, tylko ze mikrotransakcje w blizzie to tylko kosmetyka, a nie jak w EA realna przewaga :P

BTW https://www.youtube.com/watch?v=i7WydZUKcmM zaorane :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Blizzard usunął sklep z D3 bo niszczył ekonomię gry. A nie wierzę że im się nie opłacał. Overwatch ma loot boxy I Mt ale tam jest tylko kosmetyka. To samo Destiny 2 które wyszło całkiem niedawno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dariuszp napisał:

Nie zgodzę się. Blizzard usunął sklep z D3 bo niszczył ekonomię gry. A nie wierzę że im się nie opłacał. Overwatch ma loot boxy I Mt ale tam jest tylko kosmetyka. To samo Destiny 2 które wyszło całkiem niedawno. 

No dobrze, przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować