Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront II - żeby odblokować pełną zawartość gry, musimy grać pół roku bez przerwy

11 postów w tym temacie

Jak to sie mowi nic nie trwa wiecznie i nawet tacy giganci jak microshit licza straty i beda dalej liczyc jak nie zmienia polityki. Tutaj moga robic takie rzeczy bo maja marke Star Wars i sa tacy w usa co by sie wypieli w ciemnym zakamarku za swoja kopie (doslownie) a co tu dopiero gadac o mikroplatnosciach . Jako fan filmow sf zawsze sie dziwilem co ludzie widza w sw.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej informacji jestem już pewien... Nie kupię tego za żadne skarby i wam też polecam tak samo zrobić. Gracze! Nie pozwólmy by te debilne mikrotransakcje stały się standardem w każdej grze(jeśli pozwolimy temu bzdetnemu EA i uda im się to, to poleci lawina od innych wydawców)!!! Opcjonalne rozumiem, ale nie standard(czyli "wymuszenie" w taki spoób jak to jest w tym przypadku 7500zł albo pół roku 24/7 grania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do wczoraj myslałem : aaa co tam , gra dobra , kij w te skrzynki p[ogram sobie tak czy siak . Do wczoraj , kiedy przeczytałem ze EA cofnela mozliwosc rezygnacji z pre orderów dla graczy ktorzy to zamowili gre wlasnie przed premniera. Strzał w kolano. Jak juz teraz sa takie cyrki to co bedzie pozniej ?? Albo z innej beczki , moga zniesc lootboxy na czas premiery i z pol roku do przodu a pozniej znowu je wprowadzic , kto tam ich wie co w tych glowach siedzi . Czekalem na star warsy z niecierpliwoscia ale dzis (wlasnie teraz :D ) pędze po destiny 2 :D 

Star Wars Battlefront 2 [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lugers napisał:

Jeszcze do wczoraj myslałem : aaa co tam , gra dobra , kij w te skrzynki p[ogram sobie tak czy siak . Do wczoraj , kiedy przeczytałem ze EA cofnela mozliwosc rezygnacji z pre orderów dla graczy ktorzy to zamowili gre wlasnie przed premniera. Strzał w kolano. Jak juz teraz sa takie cyrki to co bedzie pozniej ?? Albo z innej beczki , moga zniesc lootboxy na czas premiery i z pol roku do przodu a pozniej znowu je wprowadzic , kto tam ich wie co w tych glowach siedzi . Czekalem na star warsy z niecierpliwoscia ale dzis (wlasnie teraz :D ) pędze po destiny 2 :D 

Star Wars Battlefront 2 [*]

Co do rezygnacji...trzeba wejść na stronę: https://help.ea.com/en/refund/ , zalogować się na swoje konto i tam będzie dostępna opcja "refund" przy Battlefront 2 Deluxe Edition. Mi się udało, zamówiłęm z g2a i jutro zaczynam grać w wersji angielskiej. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super! W końcu gra usługa, w której mogę sobie wydawać prawdziwe pieniądze. Zawsze o tym marzyłem. Jestem szczęśliwy że EA wyszło na przeciw moim oczekiwaniom. Mam nadzieję że niedługo wszytkie gry takie będą. Dziękuję EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cóż, nie da się ukryć, że niewielu graczy będzie zainteresowanych odblokowaniem wszystkiego, co przygotowali twórcy." Wszyscy stuprocentowcy będą. To znaczy nie będą. Ja jestem stuprocentowcem i nie jestem. Bo w ogóle nie jestem zainteresowany tą grą. Byłem, ale przestałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale te postaci wpływają na grę czy tylko kosmetyka? Chodzi o to, że dla przykładu dopiero po 50 godzinach, bądź wydając baksy mogę sobie pograć Vaderem i kosić wszystkich mieczem? Jak tak to słabiutko :P zawsze jeśli mikrotransakcje są kosmetyczne i nie wpływają na rozgrywkę to są do przełknięcia, ale tylko wtedy imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować