Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

10 postów w tym temacie

Szkoda, że mitologia nordycka nie jara mnie, nawet przechodząc dodatek do Age of Mythology się za bardzo nie jarałem. Gdyby zrobili dwójkę to na pewno bym pograł. To jedna z tych gier, które się pamiętam, pamieta się początek, pamięta się koniec no i te wszystkie smaczki podczas rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
porckypizgus napisał:

No i takie newsy to ja lubię !

Spójrz na cenę tego dodatku i może trochę ochłoniesz. :D

A kto inteligentny kupuje gry z poziomu Steam? Podkreślam - nie NA Steam, ale z POZIOMU Steam. Przez 9 lat użytkowania uzbierałem gry, z których żadna nie jest zakupiona w tej platformie docelowej, bo zupełnie nie nadaje się do kupowania poprzez nią gier. Wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatek chętnie bym zagrał. Niech tylko naprawią podstawkę pod względem zapisu gry.

Po przejściu 2,5 rozdziału, zapis gry wymazał mi cały postęp zadań i zaczynałem od samego początku. Let's do it again?!

Potem było tylko lepiej. Postać utkneła w fontanie i już nic nie dało się zrobić. Już nie pograłem, a chciałem :( 

TQ to jeden z bardziej pasujących mi hack n slash'ów w jakie grałem. Tak było ze względu na sposób rozwoju postaci. To ja decydowałem, które drzewka rozwoju mi pasują. Postać była słabsza? No to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoon84 napisał:

A kto inteligentny kupuje gry z poziomu Steam? Podkreślam - nie NA Steam, ale z POZIOMU Steam. Przez 9 lat użytkowania uzbierałem gry, z których żadna nie jest zakupiona w tej platformie docelowej, bo zupełnie nie nadaje się do kupowania poprzez nią gier. Wiadomo dlaczego.

Aktualnie dodatku nie ma w keyshopach, więc wiesz... Zresztą posiadając Steam jeszcze dłużej niż Ty, również nie kupiłem nic poprzez niego - to było nie na moją kieszeń. :D Nioh kupiłem za około 124 zeta, gdy na Steamie nie było jeszcze PLN i kosztował on bodajże 49,99€. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gallahard napisał:

W dodatek chętnie bym zagrał. Niech tylko naprawią podstawkę pod względem zapisu gry.

Po przejściu 2,5 rozdziału, zapis gry wymazał mi cały postęp zadań i zaczynałem od samego początku. Let's do it again?!

Potem było tylko lepiej. Postać utkneła w fontanie i już nic nie dało się zrobić. Już nie pograłem, a chciałem :( 

TQ to jeden z bardziej pasujących mi hack n slash'ów w jakie grałem. Tak było ze względu na sposób rozwoju postaci. To ja decydowałem, które drzewka rozwoju mi pasują. Postać była słabsza? No to co.

To może Grim Dawn, gra twórców TQ i nie zauważyłem takich bugów, a drzewka rozwoju postaci są praktycznie takie same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grim Dawn jest już w bibliotece steam od dłuższego czasu i to z dodatkiem.

Faktycznie przypadł mi do gustu "od pierwszego zagrania" :D

Ja na razie nie stwiedziłem żadnych uciążliwych błędów, a rozwój postaci jest .jak w TQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
porckypizgus napisał:

No i takie newsy to ja lubię !

Spójrz na cenę tego dodatku i może trochę ochłoniesz. :D

Na bardzo dobre gry nie żal mi pieniędzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować