Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny film na podstawie gry. Dwayne Johnson w roli głównej

13 postów w tym temacie

Pamietam jak na PS1 w salonie gier szarpalem w to godzinami. Choc lubie Dwayna to cos czuje , ze ludzie zaczna powoli miec go dosc w filmach . Co za duzo to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier na podstawie których mogłoby wyjść naprawdę dobre kino... chciałbym obejrzeć coś w stylu Obcy izolacja, gdzie główną rzeczą byłoby osaczenie bohatera, klimat niesamowity, Dead space, tak jak Obcy, im mniej bohaterów tym lepiej, Crysis 1 z większym naciskiem na obcych i wiele wiele więcej. To będzie jak zwykle film na raz i do zapomnienia minutę po seansie. Ale o czym ja gadam, muszą zrobić coś takiego by każda grupa wiekowa mogła to obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, MisticGohan_MODED napisał:

The Rock to powinien jednak się skupić na roli Black Adama w Shazamie... szykuje się niezłe dno xP

 

Black Adama nie bedzie w Shazamie. Dostał solowy film, a kto bedzie przeciwnikiem Shazama to jeszcze nie ogloszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, zapowiada się kolejny (s)hit na podstawie gry wideo. Nic tylko cierpliwie czekać na premierę a później czym prędzej lecieć do kina. Kręcenie takich filmów na podstawie gier potrafi skutecznie zniechęcić do grania - może o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziaDD napisał:

Tyle gier na podstawie których mogłoby wyjść naprawdę dobre kino... chciałbym obejrzeć coś w stylu Obcy izolacja, gdzie główną rzeczą byłoby osaczenie bohatera, klimat niesamowity, Dead space, tak jak Obcy, im mniej bohaterów tym lepiej, Crysis 1 z większym naciskiem na obcych i wiele wiele więcej. To będzie jak zwykle film na raz i do zapomnienia minutę po seansie. Ale o czym ja gadam, muszą zrobić coś takiego by każda grupa wiekowa mogła to obejrzeć.

Pani KAtarzyna łaskawie pominęła takie produkcje jak "Tekken" :) No niestety, ale kino lubuj sie raczej w przerabianiu gier na kino klasy D, a nie cokolwiek porządnego. Co błboby spoko, bo lubię tego typu produkcje, ale jesli sa tak serwowane. Kino kasy D jest super, żeby sie posmiać ze znajomymi/rodziną i rozluźnić, nie, żeby kręcić hype pół roku i sc do kina za 4 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Stack_Black napisał:

Gregario nie rozumiem...

To poproś kogoś dorosłego aby ci wytłumaczył ;) Zresztą ja żadnego bólu nie mam, ponieważ zwyczajnie tego filmu nie obejrzę (za bardzo szanuję swój czas i pieniądze).

Edytowano przez Gregario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregario napisał:
4 godziny temu, Stack_Black napisał:

Gregario nie rozumiem...

To poproś kogoś dorosłego aby ci wytłumaczył Zresztą ja żadnego bólu nie mam, ponieważ zwyczajnie tego filmu nie obejrzę (za bardzo szanuję swój czas i pieniądze).

Ja jestem dorosly i też nie rozumiem. gra i film to 2 różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Ja jestem dorosly i też nie rozumiem. gra i film to 2 różne rzeczy.

Poziom na gramie spada więc chyba będę musiał zacząć pisać bardziej łopatologiczne komentarze. Cóż... takie czasy. Czy film, który powstał na podstawie gry i właśnie ta gra to dwie różne rzeczy? Odpowiedź jest prosta i negatywna. Zadziwiające, że osoba dorosła na którą się kreujesz nie rozumie tak powszechnego i zarazem prostego zwrotu jak: "na podstawie czegoś" ale zostawmy to, aby nie odbiegać za bardzo od tematu. Skoro więc istnieje związek pomiędzy filmem na podstawie gry i tą grą to można również obie te rzeczy (film i grę) wzajemnie konfrontować. Można też potraktować film jako swojego rodzaju reklamę gry na podstawie której powstał. Dobry film oczywiście zachęci do zapoznania się z grą a beznadziejny film (czyli większość filmów na podstawie gier)... Muszę pisać co zrobi beznadziejny film czy sam się domyślisz? Ja np. po obejrzeniu filmu Max Payne nie sięgnąłbym po grę ale miałem to szczęście, że grę ukończyłem na długo przed pojawieniem się tego gniota.

 

15 godzin temu, Stack_Black napisał:

Wiedzialem , ze sensowej odp od ciebie nie uzyskam

Takie pytania, taka odpowiedź. Cieszę się, że cię nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować