Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog świętuje 10-lecie Uncharted

6 postów w tym temacie

Szukąłem tego od wczoraj i zanelźc nie umię. Na amerykańskim PSStroe jest, ale jak klikam to przerzuca mnie do rodzimego, gdzie tego bundla nie ma:/ Coś słabo widzę możłiwośc zaopatrzenia się w ten motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pureya napisał:

Szukąłem tego od wczoraj i zanelźc nie umię. Na amerykańskim PSStroe jest, ale jak klikam to przerzuca mnie do rodzimego, gdzie tego bundla nie ma:/ Coś słabo widzę możłiwośc zaopatrzenia się w ten motyw.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA07875_00-U10THANNIVERSARY

Powinno działać :D
A jak nie polecam wejść na grę Uncharted 4 i tam jest darmowy motyw jak zbliżamy się do dotaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to ciekawe, że tyle świetnych/ważnych obchodzi w tym roku 10. urodziny: Uncharted, Wiedźmin, Mass Effect, Assassin's Creed... 2007 to był chyba jakiś złoty rok w growym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shu napisał:

Tak swoją drogą to ciekawe, że tyle świetnych/ważnych obchodzi w tym roku 10. urodziny: Uncharted, Wiedźmin, Mass Effect, Assassin's Creed... 2007 to był chyba jakiś złoty rok w growym świecie :)

Jeszcze BioShock! Nie zapominaj o tej serii! :) a co do Uncharted, uwielbiam tą serię, niestety nie we wszystkie części dane mi było zagrać. Przeszedłem tylko dwójkę i trójkę, niesamowite tytuły. Od zawsze lubiłem przygodówki, takie story tellingi że świetnym klimatem, humorem i fajnymi lokacjami to są perełki imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterChiefGT napisał:
Pureya napisał:

Szukąłem tego od wczoraj i zanelźc nie umię. Na amerykańskim PSStroe jest, ale jak klikam to przerzuca mnie do rodzimego, gdzie tego bundla nie ma:/ Coś słabo widzę możłiwośc zaopatrzenia się w ten motyw.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA07875_00-U10THANNIVERSARY

Powinno działać :D
A jak nie polecam wejść na grę Uncharted 4 i tam jest darmowy motyw jak zbliżamy się do dotaków.

Dzięi wilekie, pomogło, choć i tak mnie przerzuciło na inną europejską stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować