Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beamdog zapowiedziało Neverwinter Nights: Enhanced Edition

8 postów w tym temacie

Jeżeli na filmiku jest pokazana "zremasterowana" wersja, to przyznaję szczerze, wielkiej różnicy w stosunku do pierwowzoru nie widzę. Pozostanę przy mojej Diamond Edition, w którą całkiem przyjemnie nadal mi się gra.

Edytowano przez Colidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zabawne, że jest to jedna z tych gier, których nie przeszedłem... Ale za to pokonała je moja siostra ze wszystkimi dodatkami. Może wreszcie wrócę i dokończę to, co zacząłem kilka lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Jeżeli na filmiku jest pokazana "zremasterowana" wersja, to przyznaję szczerze, wielkiej różnicy w stosunku do pierwowzoru nie widzę. Pozostanę przy mojej Diamond Edition, w którą całkiem przyjemnie nadal mi się gra.

Jak dla mnie to to jest oryginalna wersja bez żadnych ulepszeń. Nawet nie postarali się o packa zmieniającego pączki udające dłonie na normalne modele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe remaster Beamdog kupiłem, ale w tym wypadku nie widzę potrzeby. Tam dostawaliśmy chociaż "nowe" przybliżenie ekranu. Tutaj z tego, co pamiętam to już jest w pierwowzorze. Mogę zagrać w starą wersję i będzie to samo (przynajmniej dla mnie). Grafika to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku dość emocjonalnie się ucieszyłem ale jednak szału nie widać w tym filmiku , ciekaw jestem jak się spiszę ten remaster w porównaniu np do CEPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować