Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Destiny 2 podwojono liczbę punktów doświadczenia potrzebnych do awansowania

5 postów w tym temacie

Nie wiem jak inni ale widząc to co się działo z pierwszą cześcią na konsolach odrzuciło mnie to od zakupu 2 na PC. Czytając takie newsy coraz bardziej się utwierdzam w słuszności mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Alien_N7 napisał:

Osobiście nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości związanych z levelowaniem. 20 poziom wbija się bardzo szybko.

Chodzi o to, że sytuacja działa na zasadzie "im dłużej grasz tym mniej expa dostajesz"  i w ten sposób oni chcą prostu chcą zmusić graczy do kupowania Loot Boxes. Dodatkowym problemem jest fakt przedstawiający po części jak Bungie pokpiła sprawę, bo nie mają wystarczającej zawartości w grze i sztucznie wydłużają grę. Najlepszy przykład tego to jest ten pierwszy Raid co jest dostępny w grze, niby ładnie wygląda, ale jak oglądam recenzje(i tutaj w tym przypadku kieruję kanałami specjalizującymi się w grach z lootem, bo ci ogólni tacy jak np. Rock i Rojo to niewiele wiedzą)  mechanika i grind to istne dno połączone z wkur!@#!@# grinder jak dobijesz do tego 20 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to kwestia gustu. Mam tę grę, odpaliłem na konsoli i muszę powiedzieć że gra się do du*y xD Chodzisz jakimś korytarzem i strzelasz co chwilę do szerokich na 2 metry przeciwników... Fabuła jest fajna bo lubię fantastykę, ale grywalność jest na poziomie bardzo niskim.

Mnie akurat tutaj nie kupią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować