Gram.pl

THQ Nordic przygotowuje ogłoszenie związane z Jagged Alliance

7 postów w tym temacie

Serio? 2 i 3/5? Jestem ciekaw jak JA będzie wyglądać dzisiaj. Pójdą drogą robienia nowych klasyków jak to było np z Doom czy Xcom czy też zrobią z tego fpsa o którym zapomnimy w 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, dariuszp napisał:

Serio? 2 i 3/5? Jestem ciekaw jak JA będzie wyglądać dzisiaj. Pójdą drogą robienia nowych klasyków jak to było np z Doom czy Xcom czy też zrobią z tego fpsa o którym zapomnimy w 2 tyg?

Przyznam, że sam po cichu liczyłem, że 2K przejmie prawa do marki, a Firaxis zrobi XCOMa w stylu Jagged Alliance. To byłoby imo dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze w koncu, nareszcie, Dżaget doczeka się prawowitego spadkobiercy. Bo to co sie ukazalo po UB to w mniejszym lub wiekszym stopniu szlag w morde dla fanów. Trzymam mocno kciuki, 16 lat to dosc oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Muradin napisał:

Przyznam, że sam po cichu liczyłem, że 2K przejmie prawa do marki, a Firaxis zrobi XCOMa w stylu Jagged Alliance. To byłoby imo dobre :D

2K ? Bez żartów... wtedy byś najemników musiał odblokowywać i kupować za prawdziwy hajs xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MisticGohan_MODED napisał:

2K ? Bez żartów... wtedy byś najemników musiał odblokowywać i kupować za prawdziwy hajs xp

A masz to w XCOMie? Nie? No to problemu nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się