Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień ze SpellForce 2 - dzień piąty

72 postów w tym temacie

Finnegan

Tydzień ze SpellForce 2 dobiegł już końca. W ostatnim z serii artykułów Finnegan ujawnia mroczne tajemnice ostatniej z sił konfliktu znanego jako Mroczne Wojny. Nadszedł czas by opowiedzieć o armii Paktu. Zapalcie zatem światło, gdyż nadchodzi mrok.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień ze SpellForce 2 - dzień piąty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:23, Tomicha napisał:

Mój zakup Spellforce 2 został zrealizowany, ale te wymagania są dla mnie nieosiągalne na razie.
Ehhhh niestety.

A jakiego masz kompa ? bo mi chodzi nawet nieźle, tyle że trochę się tnie podczas bitwy:

Komp:

- Athlon 2500+
- 256 mb ram
- GF FX 5200 128 mb

...;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w pierwszego Spellforca i w demko drugiej części i średnio mi się podobały. Dlatego raczej go nie kupię, no chyba, że za rok, albo dwa, jak będzie w Extra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za rok to może nie ale wydaje mi sie że warto czekać kupie sobie jak stanieje bo za gatunkiem nie przepadam i nie chce sie rozczarować wiecie o co chodzi w końcu to jest 100 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:09, Dragon Slayer napisał:

Mi wyskakuj ramka SecuROM DRm - Failed to load module "d3dx9_25.dll"


http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=301&p=833 <- rozwiązanie Twojego problemu, wbrew pozorom - banalne..

Ciekawe tylko czemu nikt z CDP jeszcze nie odpowiedział nic oficjalnie w sprawuie problemów z wydajnością, ani na forum, ani na maila jako odpowiedź na zgłoszenie do pomocy technicznej. Zgłoszenie było wysłane w sobotę, do dzisiaj cisza:-( Podobno pracują nad patchem, ale nikt nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuja pracuja nad patchem, a nikt sie nie odzywa, bo pewnie pracują jak mrówki ;] Nikt nie ma czasu tłumaczyć, bo jeżeli chociaż jeden pracownik odpowiedział by na jedno pytanie, to w tym samym temcie do tego gościa z CDP padło by miliony nie potrzebnych pytań. Wyjdzie patch to będą sie tłumaczyć i instruować co i jak. Swoją drogą jeszcze chwile i mnie będą dotyczyć te sprawy, bo mimo problemów mam zamiar za kilka dni kupic ową gierke. Pozatym przy wykorzystaniu pkt, to ta gra jest taniutka. Więc ... tylko czekac na poprawki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:42, lastvegas napisał:

MandiATO - dostałem odpowiedź od pomocy technicznej... żebym wyłączył wszystkie programy działające
w tle. I już. Więcej nic nie było.


To ja chyba poszedłem krok dalej... Odinstalowałem wszystko co mogłoby w jakikowliek sposób wpłynąć na grę (nawet programy od płyty głównej jak AI Booster i karty graficznej - Smart Doctor). Żadnego antywirusa, firewalla, dosłownie czystka na kompie i slideshow:-( Takie porady to nie porady, zreszta chyba znacznie więcej rzeczy razem z Kubim i Tobą na forum Spellforce przetestowaliśmy (różne wersje sterowników, próby wymuszenia pracy na jednym rdzeniu etc).

Gra jest na tyle fajna, że już kawałek pomimo tego masakrycznego cięcie przeszedłem... Ale jak tak dalej pójdzie to chyba na poważnie zwrócę grę i zażądam zwrotu pieniędzy. Nigdzie nie pisało, że na komputerze przekraczającym wymagania zalecane, gra będzie w zasadzie niegrywalna. Wszystkie wymagania spełniam i cieszyć sie tyytułem nie mogę:-( Zresztą chyba nie ja jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo low fps przeszedłem kilka misji, ale szkoda psuć sobie rozrywkę. Poczekam trochę na patcha, może coś zmieni.
Nawiasem mówiąc. my tu czekamy na jakieś patche a JooWood szykuje się z całym dodatkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:50, MandiATO napisał:

> MandiATO - dostałem odpowiedź od pomocy technicznej... żebym wyłączył wszystkie programy
działające
> w tle. I już. Więcej nic nie było.

To ja chyba poszedłem krok dalej... Odinstalowałem wszystko co mogłoby w jakikowliek sposób
wpłynąć na grę (nawet programy od płyty głównej jak AI Booster i karty graficznej - Smart Doctor).
Żadnego antywirusa, firewalla, dosłownie czystka na kompie i slideshow:-( Takie porady to nie
porady, zreszta chyba znacznie więcej rzeczy razem z Kubim i Tobą na forum Spellforce przetestowaliśmy
(różne wersje sterowników, próby wymuszenia pracy na jednym rdzeniu etc).

Gra jest na tyle fajna, że już kawałek pomimo tego masakrycznego cięcie przeszedłem... Ale
jak tak dalej pójdzie to chyba na poważnie zwrócę grę i zażądam zwrotu pieniędzy. Nigdzie nie
pisało, że na komputerze przekraczającym wymagania zalecane, gra będzie w zasadzie niegrywalna.
Wszystkie wymagania spełniam i cieszyć sie tyytułem nie mogę:-( Zresztą chyba nie ja jedyny.



Takie rzeczy idą na pierwszy ogień. Też już nie mam pomysłów, dlatego czekam na reakcję CDP. Wywalałem chyba wszystko tak jak ty. Przeinstalowałem sprzęt we wszystkie możliwe strony używając starych i nowych sterowników. Kombinowałem w każdym możliwym trybie graficznym i zmieniając ustawienia zarówno w nvidia panel jak i samemu. Próbowałem w grze wszystkich możliwych trybów i wszędzie jest tak samo. Nie zmieniałem jeszcze tylko całej karty graficznej, ale nie mam od kogo pożyczyć jakiejś innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O POMOC! dzisiaj zakupiłem grę spellforce2 i nie chce chodzić teoretycznie spełniam wymagania sprzętowe... Athlon 2200+ / działa jako 1800 mhz, Radeon 9550 128 mb, 512 ram
po instalacji gra nie chce się uruchomić nie pojawia się żaden komunikat , generalnie nic się nie dzieje... dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować