• 0
ha4knoob

stubbs the zombie

Pytanie

Witam kupilem gre stubbs the zombie (stara gra) i na instrukcji pisze ze mam  wejść tutaj i że mam wykorzystać kod ale ja niewime jak i prosze o pomoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
16 godzin temu, ha4knoob napisał:

Witam kupilem gre stubbs the zombie (stara gra) i na instrukcji pisze ze mam  wejść tutaj i że mam wykorzystać kod ale ja niewime jak i prosze o pomoc

 

Hej!

Zapewne chodzi Ci o kod, który rejestruje grę na gram.pl, a co za tym idzie - dodaje kilka punktów do Wirtualnych Pieniędzy, prawda?

Muszę Cię niestety zmartwić. Od 2009 roku obsługa WPLN oraz rejestracji została przeniesiona z gramu do cdp.pl, ale później została kompletnie zlikwidowana. Oznacza to, że nie będziesz mógł wykorzystać kodu, który jest obecny w tej grze :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli gra wymaga wpisania klucza, to musisz go wpisać w grze. Zakładam, że jest to stare wydanie, więc prawdopodobnie gra nie wymaga Steam.

Oznacza to, że możesz spokojnie włożyć płytę do napędu, zainstalować grę i włączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
16 godzin temu, Muradin napisał:

Jeśli gra wymaga wpisania klucza, to musisz go wpisać w grze. Zakładam, że jest to stare wydanie, więc prawdopodobnie gra nie wymaga Steam.

Oznacza to, że możesz spokojnie włożyć płytę do napędu, zainstalować grę i włączyć ;)

tylko ja mam problem bo mi crashuje mam czarny ekran i błąd i myślałem ze tutaj coś z tym kodem tu trzeba zrobić żeby działała

 

Edytowano przez ha4knoob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 minuty temu, ha4knoob napisał:

tylko ja mam problem bo mi crashuje mam czarny ekran i błąd i myślałem ze tutaj coś z tym kodem tu trzeba zrobić żeby działała

 

To w takim wypadku raczej nie możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że w grę może wchodzić jeszcze jedna rzecz - gra już swoje lata ma i może nie włączać się na nowych systemach.

Spróbowałbym jeszcze ewentualnie uruchomić ją w trybie zgodności z wcześniejszym systemem operacyjnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 minuty temu, Muradin napisał:

To w takim wypadku raczej nie możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że w grę może wchodzić jeszcze jedna rzecz - gra już swoje lata ma i może nie włączać się na nowych systemach.

Spróbowałbym jeszcze ewentualnie uruchomić ją w trybie zgodności z wcześniejszym systemem operacyjnym. 

16 godzin temu, Muradin napisał:

Jeśli gra wymaga wpisania klucza, to musisz go wpisać w grze. Zakładam, że jest to stare wydanie, więc prawdopodobnie gra nie wymaga Steam.

Oznacza to, że możesz spokojnie włożyć płytę do napędu, zainstalować grę i włączyć ;)

tylko ja mam problem bo mi crashuje mam czarny ekran i błąd i myślałem ze tutaj coś z tym kodem tu trzeba zrobić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
6 minut temu, ha4knoob napisał:

a jak uruchomic ten tryb zgodności z wczesnym systemem operacyjnym ?

 

Prawy przycisk myszy na skrót -> Właściwości.

Tam powinna znajdować się zakładka "Zgodności". I tam w jednym z okienek jest możliwość wyboru trybu zgodności z wcześniejszymi systemami. Sugerowałbym Windows XP. Jeśli nie zadziała, to pozostaje szukać innego sposobu w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj tego - Zmień nazwę pliku .exe służącego do rozruchu gry ze Stubbs na CoDSP - mi to pomogło. Wielkość liter ma znaczenie!

Daj znać czy ci to pomogło.

Edytowano przez Slaverox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się