Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spiesz się powoli, czyli Kingdom Come: Deliverance po kilku godzinach

5 postów w tym temacie

Ja równiez od samego poczatku byłem mocno zainteresowany ta gra, ale im wiecej widziałem filmików z gameplayem tym bardziej gasł mój entuzjazm. Ta ładnie opisana tutaj wałka, w praktyce wyglada własnie jak walenie cepem z skyrimie. Juz pomijam fakt ze samo porównanie do skyrima to minus dla gry. Tam gdzie czesc ludzi widzi realizm, ja widze nude. Jak bede chciał pomachac szabelka i postrzelac z łuku to zrobie to za domem, tak sie składa ze mam jedno i drugie. W gry gram po to zeby przezyc niesamowita przygode, zeby zajac czas i nie nie nudzic. A nie zeby po prostu sobie "żyć" w grze. Jak najbardziej popieram realizm w grach, ale wszystko w granicach rozsadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich materiałów i tekstów o tej grze to wlaśnie walka budzi moje duże wątpliwości. Rozumiem to realistyczne podejście do całej gry i w każdym innym aspekcie mi to nie przeszkadza, ale walka? Tutaj jednak bardzo się boję że będzie za nudna i za mało widowskowa jak na grę komputerową. Wiecie, to tak jak w filmach - gdyby w filmach o średniowiecznych wojnach przedstawiali walkę tak jak ona faktycznie wyglądała to te filmy straciły bardzo dużo. I niestety wydaje mi się, że tutaj tak własnie będzie. Myślę że tu po prostu brakuje balansu między widowiskowością a realizmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować