Zaloguj się, aby obserwować  
Chmielu2k17

Problem

2 posty w tym temacie

Cześć, mam pewien problem. Dostalem komputer na urodziny i chciałem pograc w lola ( league of legends ) coś nie działa. Lol po instalacji nie chce się włączyć na tym komputerze.
Doszedłem do wniosku, że jest to pewnie spowodowane starymi sterownikami do karty graficznej, bo directX jest 11.
Karta graficzna to Standardowa karta graficzna VGA.
Natknąłem się na taki sterownik https://downloadcenter.intel.com/download/9498 lecz nie jest on zgodny z windowsem 7, która jest na tym komputerze. Sterownik odpaliłem w zgodności z xp lecz pojawia się w czasie instalacji error "Co najmniej 1 plik wymagany do instalacji jest uszkodzony lub go brak. Instalator zakończy działanie. " Nie mam pomysłu co z tym zrobić, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Standardowa karta graficzna VGA" to nie model karty, to sterownik, który Windows instaluje, jeśli nie uda mu się rozpoznać karty i/lub znaleźć do niej sterowników. Wejdź w Menedżera urządzeń, kliknij prawym przyciskiem myszy na tej "Standardowej...", wybierz "Właściwości", kliknij na zakładkę "Szczegóły", rozwiń listę poniżej i wybierz "identyfikator sprzętu". To co tam znajdziesz (ciąg znaków zaczynający się prawdopodobnie od "PCI\VEN") wrzuć w Google albo na forum, to znajdziesz (albo ktoś Ci znajdzie) sterowniki do Twojej karty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować