Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One X w nowej reklamie

4 posty w tym temacie

Kupiłem i sobie chwalę. Gamepass na miesiąc za darmo robi robotę, szczególnie gdy nie grało się w hity tj. gow4 czy halo5. Kupiona Forza 7 jest genialna. Ostatnio tak ostro zagrywałem w część 3 i widać postęp w stosunku do 6, a samej grze niewiele brakuje do ideału. Gdyby tylko skończyli z bezczelnymi carpackami trudno byłoby do czegoś sie przyczepić tj. pierwszy z giulia qv która powinna być w podstawce gry. Carpacki powinny być tylko z autami  których parametry znane były po wypuszczeniu gry i tymi jakich domagali się fani na forach, może przy okazji horizon 4 zmadrzeja. Nie zmienia to faktu że GTsport jest w lesie, z każdą kolejną edycją goscie z polyphony tracą dystans, a szkoda bo kiedyś mieli naprawdę dobre pomysły i wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie fakt że tam w reklamie  większość gier chyba jest na wielu platformach.

W domu mam kilka konsol. Jeszcze nie kupiłem xboxa bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Bo po co mi kolejna czarna kwadratowa konsola która nie ma nawet jednego exa wartego zagrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Bawi mnie fakt że tam w reklamie  większość gier chyba jest na wielu platformach.

W domu mam kilka konsol. Jeszcze nie kupiłem xboxa bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Bo po co mi kolejna czarna kwadratowa konsola która nie ma nawet jednego exa wartego zagrania?

Nom ja w sumie też nie mam gier które by mnie tam interesowały. Halo, forza nie moje klimaty, a to co mnie kusiło wydali na PC :P.

Dodatkowo bum już na nowego Xboxa przeszedł i jak pokazują ostatnie wyniku Sony zaczyna znowu przeć na przód. Może grudzień będzie wyrównany święta i takie tam. Choć myślę że raczej Ps4 i Switch lepiej się znów sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować