Gram.pl

Tekken 7 - sprzedały się 3 mln egzemplarzy gry

7 postów w tym temacie

36 minut temu, Pajonk78 napisał:

[Nie umiem kulturalnie zwrócić uwagi]

[M-Muradin]

I powiem tak - rozumiem, że zdarzać się mogą pomyłki, ale na chamskie wstawki przyzwolenia nie będzie. Można zwrócić uwagę związaną z tekstem kulturalnie lub też napisać osobiście np. do mnie, ponieważ zazwyczaj na większość alertów odpowiadam i poprawiam na bieżąco ewentualne wpadki.

Na razie ostrzegam - kolejne takie teksty skończą się krótkim odpoczynkiem od Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Muradin napisał:

I powiem tak - rozumiem, że zdarzać się mogą pomyłki, ale na chamskie wstawki przyzwolenia nie będzie. Można zwrócić uwagę związaną z tekstem kulturalnie lub też napisać osobiście np. do mnie, ponieważ zazwyczaj na większość alertów odpowiadam i poprawiam na bieżąco ewentualne wpadki.

Na razie ostrzegam - kolejne takie teksty skończą się krótkim odpoczynkiem od Forum.

Tia... Kulturalne zwracanie uwagi, które jest kompletnie ignorowane za każdym razem, a Pani Katarzyna pisze dalej i zarabia kasę za takie fuszerki. Oczy niestety bieleją od tego co ona potrafi napisać. Załatwcie jej korektora to może nie będzie trzeba jej zwracać uwagi? Na razie robicie się coraz bardziej żałośni trzymając ją dalej w tym portalu i nie reagując kompletnie na notoryczne wpadki i to co pod jej tekstami piszemy w kilka osób... Jak to miło, że choć na ten mój komentarz pojawiła się jakaś reakcja - szkoda, że trzeba było pociągnąć z grubej rury, bo inaczej macie to gdzieś...

PS Bardzo ubolewam nad tym, że nie umiesz kulturalnie zwrócić uwagi. :P

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Pajonk78 napisał:

Tia... Kulturalne zwracanie uwagi, które jest kompletnie ignorowane za każdym razem, a Pani Katarzyna pisze dalej i zarabia kasę za takie fuszerki. Oczy niestety bieleją od tego co ona potrafi napisać. Załatwcie jej korektora to może nie będzie trzeba jej zwracać uwagi? Na razie robicie się coraz bardziej żałośni trzymając ją dalej w tym portalu i nie reagując kompletnie na notoryczne wpadki i to co pod jej tekstami piszemy w kilka osób... Jak to miło, że choć na ten mój komentarz pojawiła się jakaś reakcja - szkoda, że trzeba było pociągnąć z grubej rury, bo inaczej macie to gdzieś...

PS Bardzo ubolewam nad tym, że nie umiesz kulturalnie zwrócić uwagi. :P

Dlatego, tak jak powiedziałem - ewentualne problemy można zgłaszać do mnie prywatnie. Jest moduł prywatnych wiadomości, jest możliwość oznaczenia na Forum. Można z nich skorzystać.

Ale wróćmy do tematu tego newsa.

@Renchar: nie powiedziałbym. Patrząc na statystyki sprzedaży poprzednich części Tekkena, to siódemka aktualnie wypada najlepiej i to jeszcze sześciu miesiącach po premierze. Jeśli po roku sprzedaż osiągnie 4 miliony, to spokojnie dotrze do miejsca, do którego dotarły wszystkie części serii z wyjątkiem trójki. Ta sprzedała się w ok. 7 milionach kopii, nie wiem czy będzie w stanie to przejść.

Tutaj sprzedaż na PC nie jest wyznacznikiem, bo Tekken zawsze był raczej grą konsolową. Wersja PC dla niektórych to nadal egzotyka ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się