SiniS

Rower - temat dla maniaków rowerowych

3156 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 01:49, SiniS napisał:

> > Zamieszczę krótki filmik moich dwóch idoli, enjoy...
> > > > http://www.youtube.com/watch?v=27pa821q7E4
> Zarąbiste! Ciekaw jestem ile musieli wyłożyc na te rowery? ;]

Zapomniałem dodać, że to są rowerki od sponsorów, więc oni nie wykładają na to nic ;- )

Takim to dobrze... Kurde ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 10:38, Ballonik napisał:

Takim to dobrze... Kurde ;]


No, nie da się ukryć ;- )
Chociaż z drugiej strony jak samemu dajesz pieniądze na rower to bardziej go szanujesz i jakby bliżej jesteś z nim związany. Pamiętam jak ja zbierałem pieniądze na koła. Każdą złotówkę odkładałem. Potrafiłem odmówić sobie jedzenia w pracy, byle tylko odłozyć te pare złotych które dostałem. Nie ma to jak poświęcenie... ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 11:29, SiniS napisał:

> Takim to dobrze... Kurde ;]

No, nie da się ukryć ;- )
Chociaż z drugiej strony jak samemu dajesz pieniądze na rower to bardziej go szanujesz i jakby
bliżej jesteś z nim związany. Pamiętam jak ja zbierałem pieniądze na koła. Każdą złotówkę odkładałem.
Potrafiłem odmówić sobie jedzenia w pracy, byle tylko odłozyć te pare złotych które dostałem.
Nie ma to jak poświęcenie... ;- )

Taak, znam to skąś... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jetsem zapalonym downhil''owcem zjezdam z gór po lesie z niezła predkoscia beka w lesie fajneijsie ejzdzi niz po miescie alebo nad jaziorko rowerkiem albo nad morze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 15:24, bakubartek napisał:

ja jetsem zapalonym downhil''owcem zjezdam z gór po lesie z niezła predkoscia beka w lesie
fajneijsie ejzdzi niz po miescie alebo nad jaziorko rowerkiem albo nad morze :d


A jaki masz sprzęt do downhillu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdjecia nie mam bo nie mam cyfrófki ale amor pułkowy rama typowa do downhilu czyli dosc ,,mocarna'''' tylny amor hamulcee wole zwykłe niz tarczowe pedały matelowe z ostrym bolcami dla poprawienia przyczepnosci kołą 24 opony bardzos gruber jesli tak to moge ujac sztyca tez z amorkiem a siodełko dosc wygodne D:

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V-ki do downhillu? Eeee...
Po co ci sztyca amortyzowana jak masz tylne zawieszenie :- P Mogę jeszcze poznać ilość skoku w obu amortyzatorach i jakiej są firmy? :- ) I na jakiej ramie jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rama authora a z ta sztyca z amorem to lubie wygode v- breaki lubi a pozatem te hamulce mnei ejszcze nei zawiodły a skok amora nie jetsem pwein ale hyba 150-170 :D czasmi wydaje mi sie ze to zaduzo :D

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków rowerowych:D Mam małe pytanie: jakie hamulce polecacie do dirtówki?? Tarczowe są dobre, ale wystarczy jedno małe wgniecenie i masz po hamulcu, a klockowe kiepsko hamują w porównaniu z tarczowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:01, rogoz94 napisał:

Witam wszystkich maniaków rowerowych:D Mam małe pytanie: jakie hamulce polecacie do dirtówki??
Tarczowe są dobre, ale wystarczy jedno małe wgniecenie i masz po hamulcu, a klockowe kiepsko
hamują w porównaniu z tarczowymi.


Wiadomo, że tarczówki. Za kilka stówek można już porządnego wyrwać np Hayes mx2 albo jakiegoś BlackBoxa. Poszukaj po sklepach internetowych, a na pewno znajdziesz :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. chciałem tylko powiedzieć, że założyłem nowe konto, na nowym nicku :- ) Wczesniej miałem nick ''SiniS'', teraz jaki mam to widać ;- )
Pozdro dla wszystkich bikerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:51, bakubartek napisał:

ja tam wole v-breaki jesli je dobrze wyregulujesz to bedziesz miał hamowanie takie ze wylecisz
do przodu :D


Tak masz rację. Ale to samo może stać się przy tarczach. Dobrej jakości v-ki i dobrze wyregulowane są w stanie dorównać sile hamowania tarczom. Oczywiście mowa tu o tarczach mechanicznych, bo hydrauliki to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat moje hamulce sa orginalne od starego roweru (przednie hamulce) hamulce to 1 jakosci nei sa wolgle sa dosc słaba jak an te wszytkie co sa w magazynach szczerze to przednie hamulce sa palstkiwe ale tak je wyregulwałęm ze nie ma przebacz :D ale i tak zainwestuje niedługo w nowe :D

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:01, bakubartek napisał:

(...) ale i tak zainwestuje niedługo w
nowe :D


Też planuję wymienić hamulce :- ) Może właśnie jakieś hydrauliki z tyłu. Ale najpierw to muszę się zająć moim korbowodem i pakietem, bo ten drugi skrzypi jak kości 80 latka :- \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się