Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja filmu Bright - potężnej porażki Netflixa.

9 postów w tym temacie

" Na żadnym polu nie zaliczono wtopy, ale to za mało. " - doskonałe podsumowanie filmu.
Takie 5-6/10. Ciężko się do czegoś przyczepić, ale nie ma żadnego "wow".
P.S. W filmie były też centaury - policjanci pół ludzie, pół konie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkodą czasu jest czytanie tego, co tutaj pisze. Film jest według mnie bardzo dobry, może brakuje mu wytłumaczenia tego wszystkiego, ale mam nadzieje, że we przyszłych częsciach będzie to dokładniej wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheszek2222 napisał:

Szkodą czasu jest czytanie tego, co tutaj pisze. Film jest według mnie bardzo dobry, może brakuje mu wytłumaczenia tego wszystkiego, ale mam nadzieje, że we przyszłych częsciach będzie to dokładniej wytłumaczone.

Patrząc na poziom twojego "Języka Polskiego" nie dziwi mnie to, że film ci się spodobał.
 Co do filmu to prawda niestety, włączyłem będąc w odzwiedzinach u rodziców. Po pół godziny zacząłem przesuwać palcem po telefonie szukając lepszego zajęcia, brakuje tego "czegoś" w tym filmi co w jakikolwiek sposob mogłoby sprawić, że chociaż raz moje usta powiedzą "wow". 5/10 ;/ Rodziciel zmęczył film do końca ale jak stwięrdził po godzinie już nie wiedział o czym był. Obejrzeć i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o filmie wczesniej nic nie slyszalem, niczego sie nie spodziewałem, a dostałem całkiem zjadliwa produkcje. Takze nazywanie tego filmu potezna porazka to jednak troche przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film oglądałem, z recenzją się nie zgadzam. Film jest dokładnie taki, jakiego się spodziewałem po trailerach. Lekki, umiarkowanie przyjemny. W sam raz na wieczór po ciężkim dniu. Artykuł godny komentarzy na onecie lub filmwebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tych wypocin chyba zobaczył film 'po łebkach", bo zdaje się taka tematyka po prostu go nie interesuje, a chciał sklecić pare zdań. Film oglądało się bardzo przyjemnie. Myśle, że nie bez powodu zaprzęgnięto tu Willa Smith'a. W większości produkcji właśnie jego posatać sprawia, że film ogląda się bardzo fajnie. Scenarzyści zrobili tu kawał dobrej roboty, bo jak w niecałych 2 godzinach filmu tak zlepić fabułę żeby widz nie musiał domyślać się o czym dana produkcja opowiada. Wielki plus za humor, a także grę aktorską. Osobiscie nawet nie spodziewałem się, że film będzie tak dobry. To nie jest arcydzieło na miarę Władcy Pierścieni. To jest film, który ogląda się łątwo i przyjemnie. Taki włąśnie miał być. Gratuluję krytycyzmu w każdym calu autorowi tej recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować