Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykanin zastrzelony w wyniku żartu gracza Call of Duty

22 postów w tym temacie

beanwhile napisał:

Co za porypani ludzie chodzą po tym świecie... A potem masy kojarzą gry z przemocą. 

Kij z masami.

Ameryka - co za porypany kraj. Otwierasz drzwi policji, a oni Cię zabijają. Chyba coś nie halo że Ci którzy mają bronić i służyć strzelają do obywateli n.p. podejrzenia przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piotr13PL napisał:

Okropny news. Nie mam pojęcia co to swatting i powinno być wyjaśnione, a w sumie dla kogos takiego jak ja nic to nie mówi.

Przeciez masz wyjasnione co to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zorkman napisał:

Aha xD czyli policja strzela do nieuzbrojonego gościa który otwiera im drzwi ? xD No nie wiem czy to serio prawda ale brzmi nieprawdopodobnie.

No bo to bzdura, o ile to nie był wypadek jakiegos nieprawionego ATeka, to pewnie wydarzyło sie cos innego co doprowadziło do postrzału. Mozliwe ze nie chciał on otworzyc dzwi, byc moze siegnal po cos, policja uznała ze moze siegac po bron i go odpalili. Takich mizliwosci jest sporo, mozemy tylko sie domyslac. Policjanci byli przekonani ze jada do mordercy, wiec byli gotowi na wszystko. Gosc który otwierał nie był swiadom ze to gruba akcji i pewnie cos odwalił no i wyszlo jak wyszlo. Jak dla mnie koles który dzwonił powinien odpowiadac za zabójstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, TigerXP napisał:

No bo to bzdura, o ile to nie był wypadek jakiegos nieprawionego ATeka, to pewnie wydarzyło sie cos innego co doprowadziło do postrzału. Mozliwe ze nie chciał on otworzyc dzwi, byc moze siegnal po cos, policja uznała ze moze siegac po bron i go odpalili. Takich mizliwosci jest sporo, mozemy tylko sie domyslac. Policjanci byli przekonani ze jada do mordercy, wiec byli gotowi na wszystko. Gosc który otwierał nie był swiadom ze to gruba akcji i pewnie cos odwalił no i wyszlo jak wyszlo. Jak dla mnie koles który dzwonił powinien odpowiadac za zabójstwo. 

Można sobie tak gdybać, tylko po co, skoro wiadomo co się stało?

Policja schowała się za autami, koleś otworzył drzwi, dostał po twarzy długimi światłami, więc odruchowo podniósł ręce do góry. Wtedy go zastrzelili. To nie pierwszy raz jak policja w USA wali do nieuzbrojonych ludzi. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, kiedy w tym kraju każdy debil ma dostęp do broni palnej. Przykre, że niewinni ludzie przez to cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"otworzył drzwi policjantom i na miejscu został śmiertelnie postrzelony" - jak dla mnie to wina policji. Założenia powinny być takie, że lepiej żeby policjant dostał przez opóźnioną reakcję niż niesłusznie postrzelił cywila. Bo inaczej z "służyć i chronić" robią się bezkarni najemnicy.

Edytowano przez piomink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piomink napisał:

"otworzył drzwi policjantom i na miejscu został śmiertelnie postrzelony" - jak dla mnie to wina policji. Założenia powinny być takie, że lepiej żeby policjant dostał przez opóźnioną reakcję niż niesłusznie postrzelił cywila. Bo inaczej z "służyć i chronić" robią się bezkarni najemnicy.

Nie no bez przesady, jak policjanci maja wychodzic z  załozenia ze lepiej dostac niz sie pomylic, to kazda strzelanina bedzie konczyc sie zabójstwem policjantów. Tutaj chyba nie ma zlotego srodka, wszystko zalezy w czyjej sytuacji sie postawimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo wierna ta policja... a gdzie jakieś rozeznanie? Ktoś dzwoni a oni jadą kulkę wpakować bez pytania...

Najlepszy zabójca na telefon ... Po co komu najmowanie zabójcy, dzwonić wystarczy na policję, nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znaleźć nagranie z policyjnej kamery z tej akcji. Policjanci wydali kilka poleceń których ofiara nie wykonała, przy czym koleś podniósł rękę w dziwny sposób jak gdyby celował w kogoś bronią, pewnie ten ruch spowodował wystrzał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Miruhcle świadomy zamiarów dawnego kolegi z drużyny zachęcił go do całej akcji, ale zamiast swojego, podał adres >jednego z sąsiadów.

 

Jakie to szczęście że Miruhcle zachował sie jak dorosły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divanex napisał:

W internecie można znaleźć nagranie z policyjnej kamery z tej akcji. Policjanci wydali kilka poleceń których ofiara nie wykonała, przy czym koleś podniósł rękę w dziwny sposób jak gdyby celował w kogoś bronią, pewnie ten ruch spowodował wystrzał ;/

Z tego co ja wiem, to kazali pokazać ręce, pokazał. Następnie położył rękę na swojej talii, wtedy go zastrzelili. Tak czy inaczej winę ponosi między innymi policja. Szczególnie, że był to przetrenowany, uzbrojony i opancerzony oddział SWAT na miłośc boską. Zaraz za policją stoi swatter, który dostanie swoje - chodzą słuchy, że 25 lat i w górę. Wydaje się być to prawdopodobne biorąc pod uwagę, że to nie jego pierwszy raz. Ostatni na liście to debile, którzy się założyli o półtora dolara grając w durny mecz CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divanex napisał:

W internecie można znaleźć nagranie z policyjnej kamery z tej akcji. Policjanci wydali kilka poleceń których ofiara nie wykonała, przy czym koleś podniósł rękę w dziwny sposób jak gdyby celował w kogoś bronią, pewnie ten ruch spowodował wystrzał ;/

Dokłądnie. fajnie oskarżać policję, ale mówimy o kraju, gdzie broń palna jest powszechna, a oni nie pojechali do kłótni rodiznnej, tylko z zamiarem odbicia zakładnika osobie podejrzanej o zabójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piomink napisał:

"otworzył drzwi policjantom i na miejscu został śmiertelnie postrzelony" - jak dla mnie to wina policji. Założenia powinny być takie, że lepiej żeby policjant dostał przez opóźnioną reakcję niż niesłusznie postrzelił cywila. Bo inaczej z "służyć i chronić" robią się bezkarni najemnicy.

Jesteś głupi, czy udajesz? Tak, oczywisće policjanci powinni dawac sie zabić, bo wg. internetowego pajaca taka ich rola. To by kurna nikt do policji nie szedł (bo po co komus praca samobójcy?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować