Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - pękł miliard dolarów

8 postów w tym temacie

42 minuty temu, Bitewniak napisał:

Na film narzekają chyba tylko ci co sami nie wiedzą czego chcą. 

Odnoszę wrażenie, że wręcz przeciwnie - raczej ci, którzy chcieliby wyręczyć scenarzystę w napisaniu scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrbov napisał:

Najlepsza część ze wszystkich części głównej serii Gwiezdnych Wojen. 

I jest nią część V - zdecydowanie się zgadzam :D Należę do 49% osób, które widziały ten film - i z tego co widzę to ten procent ma raczej tendencję wzrostową. Jedno muszę przyznać jednak tej części - było o czym dyskutować ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Crad999 napisał:

Należę do 49% osób, które widziały ten film - i z tego co widzę to ten procent ma raczej tendencję wzrostową.

Niestety, ja też tego filmu raczej nie polecam. Najwyraźniej jestem już za stary bo wizja GW wg Myszki Mickey do mnie nie trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy skończył się czas dobrych opowieści ? Czy brak ludzi z wizją? Czy tylko kasa jest ważna ? Jeżeli tak to dlaczego mordować spójne uniwersum ? Gwiezdne Wojny mają pecha . Co produkcja to fani mają coraz więcej zastrzeżeń . Dotyczy to nie tylko świata filmu ale i też gier . W miarę trzymają się jeszcze książki i komiksy ale reszta... Nie zabijajcie tej baśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podobało. To co zrobili z Lukem było słabe. Cały motyw z kasynem mogli wyrzucić i nie wpłynęło by to na film. Sith był rozczarowaniem. Ta generał to była jakaś pomyłka. Generalnie więcej było w tym filmie rozczarowań niż fajnych momentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować