Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA nie przesadzi z mikropłatnościami w Anthem - uważa Michael Pachter

10 postów w tym temacie

Bawi mnie, że Pan Analityk (:x) wymienił jako pozytywny przykład Destiny, nie wspominając ani słowa o fakcie, że jego sequel stoi właśnie w płomieniach, ze względu na spartaczony system progresji na sztywno połączony z mikrotransakcjami. EA niech lepiej nie patrzy po innych molochach wydawniczych, jeśli chce znaleźć DOBRE rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bawi to , ze wlasnie takie portale jak ten daja zycie takim newsam w ktorych wypowiada sie najwieksza bezmozga ameba tego rynku. Nie bylo by tego czleka w swiecie gier jesli byscie nie rozprzestrzaniali tych jego debilnych wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie do overwatcham któy nie ma systemu progresji, bo są skrzynki XD
Porówannie do Destiny, jak wspomniał @Nvaier XD
Te rzucanie kuriozalnymi liczbami sprzedarzy gry, której jeszcze nie ma XD szczególnie, że raczej można spotkać się z opinią, że Bioware się już wypaliło XD
EA do lat dostaje po nominacje lub nagrody do złotej kupy ... jakby nagle mieli zacząć się przejmować tym co klienci mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Nvaier. Destiny PRowo dogorywa i gameplayowo niedługo pewnie też. Jeśli chodzi o Anthem to podejrzewam, że w dniu premiery mikropłatności będą nieinwazyjne ale z czasem EA wsadzi tam swoją wizję tychże. Zdarzały się takie rzeczy wcześniej i będzie tak teraz, a gracze na to pozwolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, znowu ameba Patcher. Że ktoś kolesia jeszcze cytuje za to że mówi że słońce świeci.

EA chce wykręcić zysk i to ich jedyny priorytet. Gry ich nie obchodzą i nie widzą korelacji pomiędzy dobrą grą a dobrym zyskiem. Dopóki się tego nie nauczą, nic się nie zmieni. 

Tyle dobrego że dostali trochę po kieszeni. Afera z BF2 I marne oceny NFS to nie wszystko. Nowy Mass Effect był tak zły że z tego co pamiętam anulowali produkcję DLC. Czy to coś zmieni? Nie wydaje mi się.

Oni usilnie wieża że MT to sposób na kasę bo frajerzy grający w gry sportowe wydają jej olbrzymie ilości. Dlatego pojawiają się w innych tytułach. Może zmniejsza ich ilość ale na 100 procent nie znikną. I raczej nadal gry będą zawierać paywalle. Czyli albo grindujesz albo płacisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość gier już nie ma znaczenia .Ważne jest odwoływanie się do  najniższych ludzkich zachowań . Twój karabin musi być większy , a miecz dłuższy więc płać . Jakoś nie potrafię obniżyć swoich oczekiwań po Wiedzminie 3 dlatego CD Projekt Red mam do Was pretensje . Nie wolno Wam było wydać takiej gry .Oni Wam nie drównają ani opowieścią ,klimatem , jakością i szacunkiem dla graczy . Zepsuliście mi chęć kupowania nowych gier bo co zakup to większe rozczarowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupiłem switcha. Nintendo to jeden z ostatnich bastionów dobrych gier. I w tym roku to udowodnili. Zelda i nowe Mario są świetne. Nawet spinoff mario i xcom wyszedł bardzo fajnie. Jest też kilka innych interesujących tytułów. Xenoblade nowy też się wg mnie udał. Gra ma swoje wady ale ogólnie bawi. Nie mogę się doczekać co zrobią z pokemonami na switcha. Wydaje mi się że Zelda udowodniła że już czas żeby zmienić podejście i wprowadzić innowacje do sprawdzonej formuły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować