Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - o aktorach grających w serialu jeszcze długo nie usłyszymy?

9 postów w tym temacie

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że w jakiś starszych wywiadach (chyba zanim została ogłoszona współpraca z Netflixem) Bagiński powiedział, że aktorzy są już wstępnie wybrani, a castingi prowadzone. Tak jak mówie, nie jestem tego pewny - mogłem coś źle zapamiętać, ale wydaje mi się, że coś takiego powiedział. Ale może też być tak, że w momencie rozpoczęcią współpracy z Netflixem, poprzednie założenia projektu zostały porzucone i cały proces zaczął się od nowa. 

P.S. Z serialowych aktorów to Anson Mount (Hell on Wheels) nadaję się idealnie na Geralta :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Shu napisał:

P.S. Z serialowych aktorów to Anson Mount (Hell on Wheels) nadaję się idealnie na Geralta :)

Nigdy nie pomyslałem o tym gosciu, mimo ze znam go jako aktora, ale faktycznie... nadaje sie idealnie. Do tego jest niezgorszym aktorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś tragedia będzie. Nie mogę uwierzyć, że ten serial z zachodnimi aktorami ma utrzymać klimat jaki wykreował Sapkowski i Redzi. Kwestie wypowiadane po angielsku... Nie, nie kibicuję temu. Nie wszystko nadaje się na ekranizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Oxygar napisał:

To jakaś tragedia będzie. Nie mogę uwierzyć, że ten serial z zachodnimi aktorami ma utrzymać klimat jaki wykreował Sapkowski i Redzi. Kwestie wypowiadane po angielsku... Nie, nie kibicuję temu. Nie wszystko nadaje się na ekranizacje.

Rozenek i reszta ekipy machnie dubbing i Ci sie spodoba. W Polsce nie ma mozliwosci zeby nakrecic taki serial na poziomie, z aktorami tez byłby problem, bo mamy raptem kilku dobrych na krzyz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
9 minut temu, Oxygar napisał:

To jakaś tragedia będzie. Nie mogę uwierzyć, że ten serial z zachodnimi aktorami ma utrzymać klimat jaki wykreował Sapkowski i Redzi. Kwestie wypowiadane po angielsku... Nie, nie kibicuję temu. Nie wszystko nadaje się na ekranizacje.

Rozenek i reszta ekipy machnie dubbing i Ci sie spodoba. W Polsce nie ma mozliwosci zeby nakrecic taki serial na poziomie, z aktorami tez byłby problem, bo mamy raptem kilku dobrych na krzyz. 

Nie wiem czy nawet kilku by się znalazło. I jasne - w pełni klimatu w języku angielskim się nie odtworzy, ale moim zdaniem lepiej utracić go troszkę na rzecz wysokiego poziomu produkji, niż robić po polsku i mieć nadzieję, że sam klimat to pociągnie... bo prawda jest taka, że nie pociągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MisioKGB napisał:

Trzymam kciuki żeby wyszło tak epicko jak chociażby Spartacus, którego ostatnio obejrzałem ponownie :D.

Eee tam spartacus (mimo ze nie najgorszy, a nawet dobry), jak GoT ma byc, jak spadac to z wysokiego konia :D 

Ludzie sie martwia o kase, rozmach i tego typu rzeczy. Ale tak naprawde nie to jest najwazniejsze. W pierwszym sezonie najwazniejszy jest scenariusz, dobrze rozpisane postacie, no i gra aktorów. Trzeba pamietac ze wiekszosc podobnych seriali takich jak GoT czy Wikingowie, w pierwszym sezonie było serialami dosyc kameralnymi. Oczywiscie kostiumy, zdjecia i wszystko to co zwiazane z kreceniem dobrego serialu musiało byc na poziomie, ale to wlasnie ciekawymi postaciami, scenariuszem i gra aktorska seriale te sie przebiły i zdobyły ogladalnosc. A jesli jest ogladalnosc to i wiecej kasy na nastepne sezony sie znajdzie. Tak czy siak ja jestem dobrej mysli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować