Zaloguj się, aby obserwować  
kolo-gniew

Kto lubi Radeony ?

13 postów w tym temacie

Ja posiadam tylko Radeona 9200 i choc niewydaje sie to super to w F.E.A.R i DooM 3 HL2 chodza bez problemow, oczywiscie nie na najwyszych detalach ofkorz ale gry dzialaja plynnie, wienc z mego Radeona zadowolony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie z ketchupem, majonezem, bądź też przyprawą do grilla... mmm, mówię wam - PYCHA. Najlepiej jednak smakuje chyba X800 GTO na słodko, w polewie toffi...
A tak poza tym to ten temat chyba do niczego nie prowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem ze sterownikami do radeona. kiedy chce zainstalowac nowe, wyswietla mi sie komunikat:

INF error
video driver not found

i instalacja nie dochodzi do skutku.
co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radeonka 9550 128/128 i narazie wszystko mi śmiga nieźle:) Trochę go jeszcze podkręciłem więc jestem zadowolony ale do lepszych gier i tak będe musiał wmienić. No ale to dopiero na gwiazdkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redeony są mało wydajne w grach o tuż to. Mój kolega ma Radeona 9550 i gry na nim mu się tnie obraz w grze. Oraz Radeon zawiesza mu kompa, gdy wczesniej miał Geforca nic mu isętak nie działo. Geforce sa lepsze mam takiego 5200 i dobrze chodza na nim nowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:21, Igor Odejewski napisał:

Nvidia i Ati zawsze się gonili. Jak Nvidia wypuściła SLI, Zaraz Ati wypuściło mocniejsze Crossfire.
I tak jest od lat. Wyścig technologiczny.


I bardzo dobrze. Im większa konkurencja na rynku tym mniejsze ceny i wyższa jakość. Tak więc oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ni epotrzeba kolejnego tematu do wyspamiania się i ankietowania.
Zaraz powstanie:

Kto lubi GeForce
Kto lubił 3DFX
Kto lubi KYRO
Kto lubi Matroxy
Kto lubi zintegrowane
Kto lubi chipsety Intela
Kto lubi chipsety AMD
Kto lubił chipsety ULi

Bez sensu - zamykam.

A co do tego, że ATi tnie - tak nie raz tnie, ale tak samo nVidia => przykład??? NFS:WM w SLi w porównaniu do Singlowych kart ATi jest do kitu. Zresztą przykładów jest więcej.
Raz ATi, raz nVidia i nie ma w zasadzie konkretnego "lepszego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować